I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Rozlosování

Účastníci

Starší dorostenci
Skupina A Skupina B
TJ Sokol Nové Veselí SSK Talent 90 Plzeň
Slovan Modra HC Dukla Praha
MSPR Siódemka Legnica I ŠKP Bratislava
HK AGRO Topolčany MSPR Siódemka Legnica II

Mladší dorostenci
TJ Sokol Nové Veselí Slovan Modra
TJ Sokol Žďár n. S. HK AGRO Topolčany
ŠKP Bratislava HC Dukla Praha

Pátek 1.9.2017

ZDT Aréna Nové Veselí

Čas Kategorie Domácí Hosté
16:00 STD (U19) Slovan Modra TJ Sokol Nové Veselí
16:50 STD (U19) SSK Talent 90 Plzeň HC Dukla Praha 
17:40 STD (U19) MSPR Siódemka Legnica I HK AGRO Topolčany
18:30 STD (U19) ŠKP Bratislava  MSPR Siódemka Legnica II
19:20 STD (U19) MSPR Siódemka Legnica I Slovan Modra
20:10 STD (U19) ŠKP Bratislava  SSK Talent 90 Plzeň

Hala Bouchalky Žďár n. S.

Čas Kategorie Domácí Hosté
17:00 MLD (U17) TJ Sokol Nové Veselí Slovan Modra
17:50 MLD (U17) HC Dukla Praha  TJ Sokol Ždár n. S.
18:40 MLD (U17) ŠKP Bratislava  HK AGRO Topolčany
19:30 MLD (U17) TJ Sokol Nové Veselí TJ Sokol Ždár n. S.

Sobota 2.9.2017

Čas Kategorie Domácí Hosté
8:00 MLD (U17) Slovan Modra ŠKP Bratislava 
8:50 STD (U19) HK AGRO Topolčany TJ Sokol Nové Veselí
9:40 STD (U19) MSPR Siódemka Legnica II HC Dukla Praha 
10:30 MLD (U17) HK AGRO Topolčany HC Dukla Praha 
11:20 STD (U19) TJ Sokol Nové Veselí MSPR Siódemka Legnica I
12:10 STD (U19) HC Dukla Praha  ŠKP Bratislava 
13:00 MLD (U17) TJ Sokol Ždár n. S. Slovan Modra
13:50 MLD (U17) HK AGRO Topolčany TJ Sokol Nové Veselí
14:40 STD (U19) Slovan Modra HK AGRO Topolčany
15:30 STD (U19) SSK Talent 90 Plzeň MSPR Siódemka Legnica II
16:20 MLD (U17) HC Dukla Praha  ŠKP Bratislava 
17:10 STD (U19) A4 B3
18:00 STD (U19) A3 B4
18:50 STD (U19) A1 B2
19:40 STD (U19) A2 B1

Neděle 3.9.2017

Čas Kategorie Domácí Hosté
8:00 MLD (U17) HK AGRO Topolčany Slovan Modra
8:50 MLD (U17) TJ Sokol Nové Veselí HC Dukla Praha 
9:40 STD (U19) A4 B4
10:30 MLD (U17) ŠKP Bratislava  TJ Sokol Ždár n. S.
11:20 STD (U19) A3 B3
12:10 MLD (U17) Slovan Modra HC Dukla Praha 
13:00 STD (U19) A2 B2
13:50 STD (U19) A1 B1
14:40 MLD (U17) TJ Sokol Ždár n. S. HK AGRO Topolčany
15:30 MLD (U17) ŠKP Bratislava  TJ Sokol Nové Veselí
16:15 Slavnostní vyhlášení