I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)

Program - Sportovní hala

Pátek 18. 8. 2017

Čas Kategorie Domácí Hosté
8:00 starší žáci (U15) Nové Veselí A Liberec
8:40 starší žáci (U15) Havlíčkův Brod Nové Veselí B
9:20 mladší žáci (U13) Nové Veselí Ždár n. S.
10:00 starší žáci (U15) Jičín Olomouc
10:40 starší žáci (U15) Karviná Centrum Haná
11:20 mladší žáci (U13) Havlíčkův Brod Centrum Haná
12:00 starší žáci (U15) ŠKP Bratislava Nové Veselí A
12:40 starší žáci (U15) Tatabánya Havlíčkův Brod
13:20 mladší žáci (U13) ŠKP Bratislava Karviná
14:00 starší žáci (U15) Liberec Jičín
14:40 starší žáci (U15) Nové Veselí B Karviná
15:20 mladší žáci (U13) Tatabánya Nové Veselí
16:00 starší žáci (U15) Olomouc ŠKP Bratislava
16:40 starší žáci (U15) Centrum Haná Tatabánya
17:20 mladší žáci (U13) Ždár n. S. Havlíčkův Brod
18:00 mladší žáci (U13) Centrum Haná Karviná
18:40 mladší žáci (U13) ŠKP Bratislava Tatabánya

19:30 Slavnostní zahájení

19:50 Utkání All Stars výběrů mladších žáků 2 x 10 minut
20:15 Utkání All Stars výběrů starších žáků 2 x 15 minut

Sobota 19. 8. 2017

Čas Kategorie Domácí Hosté
8:00 starší žáci (U15) Nové Veselí A Jičín
8:40 starší žáci (U15) Havlíčkův Brod Karviná
9:20 starší žáci (U15) Liberec Olomouc
10:00 starší žáci (U15) Nové Veselí B Centrum Haná
10:40 starší žáci (U15) Jičín ŠKP Bratislava
11:20 starší žáci (U15) Karviná Tatabánya
12:00 starší žáci (U15) Olomouc Nové Veselí A
12:40 starší žáci (U15) Centrum Haná Havlíčkův Brod
13:20 starší žáci (U15) ŠKP Bratislava Liberec
14:00 starší žáci (U15) Tatabánya Nové Veselí B
14:40 mladší žáci (U13) Nové Veselí Centrum Haná
15:20 mladší žáci (U13) Tatabánya Ždár n. S.
16:00 starší žáci (U15) 3. místo skupina B 4. místo skupina A
16:40 starší žáci (U15) 3. místo skupina A 4. místo skupina B
17:20 mladší žáci (U13) Havlíčkův Brod Karviná
18:00 mladší žáci (U13) ŠKP Bratislava Nové Veselí
18:40 mladší žáci (U13) Centrum Haná Tatabánya
19:20 starší žáci (U15) 1. místo skupina B 2. místo skupina A
20:00 starší žáci (U15) 1. místo skupina A 2. místo skupina B

Neděle 20. 8. 2017

Čas Kategorie Domácí Hosté
Utkání o umístění
8:00 starší žáci (U15) 5. místo skupina A 5. místo skupina B
8:40 mladší žáci (U13) Karviná Ždár n. S.
9:20 mladší žáci (U13) Centrum Haná ŠKP Bratislava
10:00 mladší žáci (U13) Tatabánya Havlíčkův Brod
10:40 starší žáci (U15) 4. místo skupina A 4. místo skupina B
11:20 starší žáci (U15) 3. místo skupina A 3. místo skupina B
12:00 mladší žáci (U13) Karviná Nové Veselí
12:40 mladší žáci (U13) Ždár n. S. ŠKP Bratislava
13:20 starší žáci (U15) poražený 1. semifinále poražený 2. semifinále
14:00 starší žáci (U15) vítěz 1. semifinále vítěz 2. semifinále

14:50 Slavnostní vyhlášení