I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)

Výsledky - Ssport Cup 2017

Konečné pořadí - Minižáci

Pořadí Družstvo
1. HBC Strakonice 1921 B
2. HC Dukla Praha A
3. TJ Sokol Nové Veselí A
4. TJ Sokol Velké Meziříčí A
5. HBC Strakonice 1921 A
6. TJ Sokol Žďár nad Sázavou A
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod A
8. Sokol Nové Bránice
9. SK Kuřim A
10. TJ Sokol Břve Handball Team A
11. TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
12. TJ Sokol Velké Meziříčí B
13. TJ Dolní Cerekev A
14. TJ SPARTA Kutná Hora A
15. Team Vysočina A

Skupina o 1. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. HBC Strakonice 1921 B 37:24 4
2. HC Dukla Praha A 29:28 2
3. TJ Sokol Nové Veselí A 25:39 0

Dukla Praha A - Nové Veselí A 18:12 
Strakonice B - Dukla Praha A 16:11 
Nové Veselí A - Strakonice B 13:21 

Skupina o 4. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
4. TJ Sokol Velké Meziříčí A 32:23 4
5. HBC Strakonice 1921 A 24:27 2
6. TJ Sokol Žďár nad Sázavou A 20:26 0

Strakonice A - Žďár nad Sázavou A 13:8 
Velké Meziříčí A - Strakonice A 19:11 
Žďár nad Sázavou A - Velké Meziříčí A 12:13 

Skupina o 7. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 25:11 4
8. Sokol Nové Bránice 18:23 2
9. SK Kuřim A 13:22 0

Havlíčkův Brod A - Kuřim A 11:4 
Nové Bránice - Havlíčkův Brod A 7:14 
Kuřim A - Nové Bránice 9:11 

Skupina o 10. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
10. TJ Sokol Břve Handball Team A 26:20 4
11. TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 27:26 2
12. TJ Sokol Velké Meziříčí B 22:29 0

Velké Meziříčí B - Břve Handball Team A 10:12 
Havlíčkův Brod B - Velké Meziříčí B 17:12 
Břve Handball Team A - Havlíčkův Brod B 14:10 

Skupina o 13. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
13. TJ Dolní Cerekev A 29:13 4
14. TJ SPARTA Kutná Hora A 18:10 2
15. Team Vysočina A 9:31 0

Dolní Cerekev - Kutná Hora A 9:7 
Team Vysočina A - Dolní Cerekev 6:20 
Kutná Hora A - Team Vysočina A 11:3 

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Sokol Nové Veselí A 66:40 8
2. TJ Sokol Žďár nad Sázavou A 48:42 5
3. SK Kuřim A 46:49 4
4. TJ Sokol Břve Handball Team A 43:47 3
5. TJ SPARTA Kutná Hora A 35:60 0

Břve Handball Team A - Žďár nad Sázavou A 13:13 
Kutná Hora A - Nové Veselí A 11:22 
Kuřim A - Břve Handball Team A 10:8 
Žďár nad Sázavou A - Kutná Hora A 13:7 
Nové Veselí A - Kuřim A 17:10 
Kutná Hora A - Břve Handball Team A 7:11 
Žďár nad Sázavou A - Kuřim A 14:12 
Břve Handball Team A - Nové Veselí A 11:17 
Kuřim A - Kutná Hora A 14:10 
Nové Veselí A - Žďár nad Sázavou A 10:8 

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. HBC Strakonice 1921 B 65:27 8
2. TJ Sokol Velké Meziříčí A 65:29 6
3. Sokol Nové Bránice 40:36 4
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 37:64 2
5. Team Vysočina A 16:67 0

Strakonice B - Team Vysočina A 19:3 
Havlíčkův Brod B - Velké Meziříčí A 7:23 
Nové Bránice - Strakonice B 8:11 
Team Vysočina A - Havlíčkův Brod B 7:15 
Velké Meziříčí A - Nové Bránice 12:5 
Havlíčkův Brod B - Strakonice B 5:21 
Team Vysočina A - Nové Bránice 3:14 
Strakonice B - Velké Meziříčí A 14:11 
Nové Bránice - Havlíčkův Brod B 13:10 
Velké Meziříčí A - Team Vysočina A 19:3 

Skupina C

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. HC Dukla Praha A 61:41 7
2. HBC Strakonice 1921 A 59:39 6
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 56:34 5
4. TJ Sokol Velké Meziříčí B 40:59 2
5. TJ Dolní Cerekev A 29:67 0

Strakonice A - Velké Meziříčí B 18:8 
Dukla Praha A - Havlíčkův Brod A 12:12 
Dolní Cerekev A - Strakonice A 5:12 
Velké Meziříčí B - Dukla Praha A 11:16 
Havlíčkův Brod A - Dolní Cerekev A 22:4 
Dukla Praha A - Strakonice A 15:12 
Velké Meziříčí B - Dolní Cerekev A 15:14 
Strakonice A - Havlíčkův Brod A 12:11 
Dolní Cerekev A - Dukla Praha A 6:18 
Havlíčkův Brod A - Velké Meziříčí B 11:6 

Konečné pořadí - Přípravka

Pořadí Družstvo
1. HC Dukla Praha B
2. TJ Sokol Velké Meziříčí C
3. HBC Strakonice 1921 C
4. TJ Sokol Nové Veselí C
5. TJ Sokol Břve Handball Team B
6. SK Kuřim B
7. Strojár Malacky
8. TJ SOKOL Kostelec na Hané - HK
9. TJ SPARTA Kutná Hora B
10. TJ Jiskra Havlíčkův Brod C
11. SK Kuřim C
12. TJ Sokol Žďár nad Sázavou B
13. TJ Dolní Cerekev B
14. TJ Sokol Nové Veselí D
15. Team Vysočina B

Skupina o 1. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. HC Dukla Praha B 34:26 4
2. TJ Sokol Velké Meziříčí C 29:27 2
3. HBC Strakonice 1921 C 18:28 0

Velké Meziříčí C - Dukla Praha B 16:19 
Strakonice C - Velké Meziříčí C 8:13 
Dukla Praha B - Strakonice C 15:10 

Skupina o 4. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
4. TJ Sokol Nové Veselí C 34:17 4
5. TJ Sokol Břve Handball Team B 21:25 2
6. SK Kuřim B 17:30 0

Břve Handball Team B - Nové Veselí C 10:15 
Kuřim B - Břve Handball Team B 10:11 
Nové Veselí C - Kuřim B 19:7 

Skupina o 7. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
7. Strojár Malacky 38:8 4
8. TJ SOKOL Kostelec na Hané - HK 14:28 2
9. TJ SPARTA Kutná Hora B 11:29 0

Kostelec na Hané - Malacky 4:19 
Kutná Hora B - Kostelec na Hané 9:10 
Malacky - Kutná Hora B 19:4 

Skupina o 10. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
10. TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 27:19 4
11. SK Kuřim C 21:20 2
12. TJ Sokol Žďár nad Sázavou B 13:22 0

Kuřim C - Havlíčkův Brod C 11:15 
Žďár nad Sázavou B - Kuřim C 5:10 
Havlíčkův Brod C - Žďár nad Sázavou B 12:8 

Skupina o 13. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
13. Dolní Cerekev B 11:10 3
14. TJ Sokol Nové Veselí D 11:11 2
15. Team Vysočina B 11:12 1

Nové Veselí D - Dolní Cerekev B 5:5 
Team Vysočina B - Nové Veselí D 6:6 
Dolní Cerekev B - Team Vysočina B 6:5 

Skupina D

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. HC Dukla Praha B 60:41 8
2. TJ Sokol Nové Veselí C 62:32 6
3. Strojár Malacky 50:38 4
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 48:54 2
5. TJ Dolní Cerekev B 12:67 0

Malacky - Dolní Cerekev B 15:1 
Dukla Praha B - Nové Veselí C 16:13 
Havlíčkův Brod C - Malacky 12:16 
Dolní Cerekev B - Dukla Praha B 4:14 
Nové Veselí C - Havlíčkův Brod C 18:7 
Dukla Praha B - Malacky 15:12 
Dolní Cerekev B - Havlíčkův Brod C 5:17 
Malacky - Nové Veselí C 7:10 
Havlíčkův Brod C - Dukla Praha B 12:15 
Nové Veselí C - Dolní Cerekev B 21:2 

Skupina E

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. HBC Strakonice 1921 C 44:17 8
2. SK Kuřim B 59:19 6
3. TJ SPARTA Kutná Hora B 19:36 3
4. TJ Sokol Žďár nad Sázavou B 16:47 2
5. Team Vysočina B 14:33 1

Strakonice C - Kuřim B 13:7 
Kutná Hora B - Žďár nad Sázavou B 10:5 
Team Vysočina B - Strakonice C 3:11 
Kuřim B - Kutná Hora B 17:1 
Žďár nad Sázavou B - Team Vysočina B 7:3 
Kutná Hora B - Strakonice C 4:10 
Kuřim B - Team Vysočina B 11:4 
Strakonice C - Žďár nad Sázavou B 10:3 
Team Vysočina B - Kutná Hora B 4:4 
Žďár nad Sázavou B - Kuřim B 1:24 

Skupina F

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Sokol Velké Meziříčí C 76:17 8
2. TJ Sokol Břve Handball Team B 42:31 5
3. TJ SOKOL Kostelec na Hané - HK 33:44 4
4. SK Kuřim C 42:39 3
5. TJ Sokol Nové Veselí D 8:70 0

Břve Handball Team B - Nové Veselí D 13:3 
Kuřim C - Velké Meziříčí C 4:15 
Kostelec na Hané - Břve Handball Team B 5:8 
Nové Veselí D - Kuřim C 2:17 
Velké Meziříčí C - Kostelec na Hané 24:4 
Kuřim C - Břve Handball Team B 12:12 
Nové Veselí D - Kostelec na Hané 3:14 
Břve Handball Team B - Velké Meziříčí C 9:11 
Kostelec na Hané - Kuřim C 10:9 
Velké Meziříčí C - Nové Veselí D 26:0