I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

Rozlosování - Ssport Cup 2017

Účastníci

Minižáci
Skupina A Skupina B
TJ Sokol Nové Veselí A TJ Sokol Velké Meziříčí A
TJ Sokol Žďár nad Sázavou A Team Vysočina A
SK Kuřim A Sokol Nové Bránice
TJ SPARTA Kutná Hora A TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
TJ Sokol Břve Handball Team A HBC Strakonice 1921 B
Skupina C  
TJ Jiskra Havlíčkův Brod A  
TJ Sokol Velké Meziříčí B  
TJ Dolní Cerekev A  
HC Dukla Praha A  
HBC Strakonice 1921 A  

Přípravka
Skupina D Skupina E
TJ Sokol Nové Veselí C TJ Sokol Žďár nad Sázavou B
TJ Dolní Cerekev B SK Kuřim B
TJ Jiskra Havlíčkův Brod C Team Vysočina B
HC Dukla Praha B TJ SPARTA Kutná Hora B
Strojár Malacky HBC Strakonice 1921 C
Skupina F  
TJ Sokol Velké Meziříčí C  
TJ Sokol Nové Veselí D  
TJ SOKOL Kostelec na Hané - HK  
SK Kuřim C  
TJ Sokol Břve Handball Team B  

Pořadí utkání

Hřiště č. 1

Čas Číslo utkání Tým domácí Tým hosté Hřiště
Základní skupiny
8:30 SSC17_A001 Nové Veselí A Žďár nad Sázavou A 1
8:43 SSC17_D001 Nové Veselí C Dolní Cerekev B 1
8:56 SSC17_A002 Kuřim A Kutná Hora A 1
9:09 SSC17_D002 Havlíčkův Brod C Dukla Praha B 1
9:22 SSC17_A003 Břve Handball Team A Nové Veselí A 1
9:35 SSC17_D003 Malacky Nové Veselí C 1
9:48 SSC17_A004 Žďár nad Sázavou A Kuřim A 1
10:01 SSC17_D004 Dolní Cerekev B Havlíčkův Brod C 1
10:14 SSC17_A005 Kutná Hora A Břve Handball Team A 1
10:27 SSC17_D005 Dukla Praha B Malacky 1
10:40 SSC17_A006 Nové Veselí A Kuřim A 1
10:53 SSC17_D006 Nové Veselí C Havlíčkův Brod C 1
11:06 SSC17_A007 Žďár nad Sázavou A Kutná Hora A 1
11:19 SSC17_D007 Dolní Cerekev B Dukla Praha B 1
11:32 SSC17_A008 Kuřim A Břve Handball Team A 1
11:45 SSC17_D008 Havlíčkův Brod C Malacky 1
11:58 SSC17_A009 Kutná Hora A Nové Veselí A 1
12:11 SSC17_D009 Dukla Praha B Nové Veselí C 1
12:24 SSC17_A010 Břve Handball Team A Žďár nad Sázavou A 1
12:37 SSC17_D010 Malacky Dolní Cerekev B 1
Utkání o umístění
13:05 SSC17_P13_01 D5 E5 1
13:18 SSC17_M10_01 A4 B4 1
13:31 SSC17_P04_01 D2 E2 1
13:44 SSC17_M01_01 A1 B1 1
13:57 SSC17_P10_02 E4 F4 1
14:10 SSC17_M07_02 B3 C3 1
14:23 SSC17_P01_02 E1 F1 1
14:36 SSC17_M13_03 C5 A5 1
14:49 SSC17_P07_03 F3 D3 1
15:02 SSC17_M04_03 C2 A2 1
15:30 Vyhlášení výsledků

Hřiště č. 2

Čas Číslo utkání Tým domácí Tým hosté Hřiště
Základní skupiny
8:30 SSC17_B001 Velké Meziříčí A Team Vysočina A 2
8:43 SSC17_E001 Žďár nad Sázavou B Kuřim B 2
8:56 SSC17_B002 Nové Bránice Havlíčkův Brod B 2
9:09 SSC17_E002 Team Vysočina B Kutná Hora B 2
9:22 SSC17_B003 Strakonice B Velké Meziříčí A 2
9:35 SSC17_E003 Strakonice C Žďár nad Sázavou B 2
9:48 SSC17_B004 Team Vysočina A Nové Bránice 2
10:01 SSC17_E004 Kuřim B Team Vysočina B 2
10:14 SSC17_B005 Havlíčkův Brod B Strakonice B 2
10:27 SSC17_E005 Kutná Hora B Strakonice C 2
10:40 SSC17_B006 Velké Meziříčí A Nové Bránice 2
10:53 SSC17_E006 Žďár nad Sázavou B Team Vysočina B 2
11:06 SSC17_B007 Team Vysočina A Havlíčkův Brod B 2
11:19 SSC17_E007 Kuřim B Kutná Hora B 2
11:32 SSC17_B008 Nové Bránice Strakonice B 2
11:45 SSC17_E008 Team Vysočina B Strakonice C 2
11:58 SSC17_B009 Havlíčkův Brod B Velké Meziříčí A 2
12:11 SSC17_E009 Kutná Hora B Žďár nad Sázavou B 2
12:24 SSC17_B010 Strakonice B Team Vysočina A 2
12:37 SSC17_E010 Strakonice C Kuřim B 2
Utkání o umístění
13:05 SSC17_M13_01 A5 B5 2
13:18 SSC17_P07_01 D3 E3 2
13:31 SSC17_M04_01 A2 B2 2
13:44 SSC17_P13_02 E5 F5 2
13:57 SSC17_M10_02 B4 C4 2
14:10 SSC17_P04_02 E2 F2 2
14:23 SSC17_M01_02 B1 C1 2
14:36 SSC17_P10_03 F4 D4 2
14:49 SSC17_M07_03 C3 A3 2
15:02 SSC17_P01_03 F1 D1 2
15:30 Vyhlášení výsledků

Hřiště č. 3

Čas Číslo utkání Tým domácí Tým hosté Hřiště
Základní skupiny
8:30 SSC17_C001 Havlíčkův Brod A Velké Meziříčí B 3
8:43 SSC17_F001 Velké Meziříčí C Nové Veselí D 3
8:56 SSC17_C002 Dolní Cerekev A Dukla Praha A 3
9:09 SSC17_F002 Kostelec na Hané Kuřim C 3
9:22 SSC17_C003 Strakonice A Havlíčkův Brod A 3
9:35 SSC17_F003 Břve Handball Team B Velké Meziříčí C 3
9:48 SSC17_C004 Velké Meziříčí B Dolní Cerekev A 3
10:01 SSC17_F004 Nové Veselí D Kostelec na Hané 3
10:14 SSC17_C005 Dukla Praha A Strakonice A 3
10:27 SSC17_F005 Kuřim C Břve Handball Team B 3
10:40 SSC17_C006 Havlíčkův Brod A Dolní Cerekev A 3
10:53 SSC17_F006 Velké Meziříčí C Kostelec na Hané 3
11:06 SSC17_C007 Velké Meziříčí B Dukla Praha A 3
11:19 SSC17_F007 Nové Veselí D Kuřim C 3
11:32 SSC17_C008 Dolní Cerekev A Strakonice A 3
11:45 SSC17_F008 Kostelec na Hané Břve Handball Team B 3
11:58 SSC17_C009 Dukla Praha A Havlíčkův Brod A 3
12:11 SSC17_F009 Kuřim C Velké Meziříčí C 3
12:24 SSC17_C010 Strakonice A Velké Meziříčí B 3
12:37 SSC17_F010 Břve Handball Team B Nové Veselí D 3
Utkání o umístění
13:05 SSC17_P10_01 D4 E4 3
13:18 SSC17_M07_01 A3 B3 3
13:31 SSC17_P01_01 D1 E1 3
13:44 SSC17_M13_02 B5 C5 3
13:57 SSC17_P07_02 E3 F3 3
14:10 SSC17_M04_02 B2 C2 3
14:23 SSC17_P13_03 F5 D5 3
14:36 SSC17_M10_03 C4 A4 3
14:49 SSC17_P04_03 F2 D2 3
15:02 SSC17_M01_03 C1 A1 3
15:30 Vyhlášení výsledků