I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)

Rozlosování - Kofola Cup 2017

Účastníci

Skupina A Skupina B
TJ Sokol Nové Veselí TJ Sokol Žďár n. S.
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Sokol Velké Meziříčí
1. HC Pardubice Sokol Telnice
Sokol Újezd u Brna Sokol Sokolnice
HK Baník Most HC Dukla Praha 6

Sobota 18. 2. 2017

Čas Číslo utkání Domácí Hosté
Utkání v základních skupinách
08:00 KC2017A_001 Nové Veselí Havlíčkův Brod
08:32 KC2017B_001 Žďár n. S. Velké Meziříčí
09:05 KC2017A_002 Pardubice Újezd u Brna
09:37 KC2017B_002 Telnice Sokolnice
10:10 KC2017A_003 Baník Most Nové Veselí
10:42 KC2017B_003 Dukla 6 Žďár n. S.
11:15 KC2017A_004 Havlíčkův Brod Pardubice
11:47 KC2017B_004 Velké Meziříčí Telnice
12:20 KC2017A_005 Újezd u Brna Baník Most
12:52 KC2017B_005 Sokolnice Dukla 6
13:25 KC2017A_006 Nové Veselí Pardubice
13:57 KC2017B_006 Žďár n. S. Telnice
14:30 KC2017A_007 Havlíčkův Brod Újezd u Brna
15:02 KC2017B_007 Velké Meziříčí Sokolnice
15:35 KC2017A_008 Pardubice Baník Most
16:07 KC2017B_008 Telnice Dukla 6
16:40 KC2017B_009 Sokolnice Žďár n. S.

Neděle 19. 2. 2017

Čas Číslo utkání Domácí Hosté
Utkání v základních skupinách
08:00 KC2017A_009 Újezd u Brna Nové Veselí
08:32 KC2017A_010 Baník Most Havlíčkův Brod
09:05 KC2017B_010 Dukla 6 Velké Meziříčí
Utkání o umístění
09:37 KC2017_5_01 A3 B4
10:10 KC2017_5_02 B3 A4
10:42 KC2017_1_01 A1 B2
11:15 KC2017_1_02 B1 A2
11:47 KC2017_9_01 A5 B5
12:20 KC2017_5_03 A4 B4
12:52 KC2017_5_04 A3 B3
13:25 KC2017_1_03 A2 B2
13:57 KC2017_1_04 A1 B1

14:40 Slavnostní vyhlášení