I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Sokol Kempa Cup 2017 - Results U19

Final results

Place Team
1. Füchse Berlin
2. HC Dukla Praha
3. Moscow Selection
4. HC Motor Zaporozhye
5. RK Gorenje Velenje
6. TJ Sokol Nové Veselí
7. MSPR Siódemka Legnica
8. B. Braun Gyöngyös KK
9. ŠKP Bratislava
10. HK AGRO Topoľčany

Final match

HC Dukla Praha - Füchse Berlin 21:23 (9:13)

3rd place match

HC Motor Zaporozhye - Moscow Selection 22:23 (13:12) 

Semifinals

Moscow Selection - Füchse Berlin 22:26 (13:16)
HC Motor Zaporozhye - HC Dukla Praha 23:25 (15:14)

5th place match

RK Gorenje Velenje - TJ Sokol Nové Veselí 28:27pp (13:13)

7th place match

B. Braun Gyöngyös KK - MSPR Siódemka Legnica 26:27 (14:11)

Cross matches 5-8

MSPR Siódemka Legnica - TJ Sokol Nové Veselí 22:23pp (6:8)
RK Gorenje Velenje - B. Braun Gyöngyös KK 31:20 (16:8)

9th place match

HK AGRO Topoľčany - ŠKP Bratislava 15:21 (5:11)

Group A

Rank Team W T L Score Points
1. HC Motor Zaporozhye 4 0 0 111:83 8
2. Füchse Berlin 3 0 1 94:75 6
3. RK Gorenje Velenje 2 0 2 84:74 4
4. TJ Sokol Nové Veselí 1 0 3 86:98 2
5. HK AGRO Topoľčany 0 0 4 68:113 0

HK AGRO Topoľčany - RK Gorenje Velenje 10:26 (4:12)
Füchse Berlin - TJ Sokol Nové Veselí 26:17 (13:9) 
HC Motor Zaporozhye - HK AGRO Topoľčany 29:16 (18:11) 
RK Gorenje Velenje - Füchse Berlin 16:17 (5:8) 
TJ Sokol Nové Veselí - HC Motor Zaporozhye 23:27 (13:13)
Füchse Berlin - HK AGRO Topoľčany 29:17 (16:11)
RK Gorenje Velenje - HC Motor Zaporozhye 22:30 (9:14)
HK AGRO Topoľčany - TJ Sokol Nové Veselí 25:29 (11:14)
HC Motor Zaporozhye - Füchse Berlin 25:22 (10:13)
TJ Sokol Nové Veselí - RK Gorenje Velenje 17:20 (8:10)

Group B

Rank Team W T L Score Points
1. Moscow Selection 4 0 0 122:67 8
2. HC Dukla Praha 3 0 1 98:75 6
3. MSPR Siódemka Legnica 2 0 2 81:97 4
4. B. Braun Gyöngyös KK 1 0 3 95:115 2
5. ŠKP Bratislava 0 0 4 57:99 0

MSPR Siódemka Legnica - HC Dukla Praha 16:23 (8:11)
B. Braun Gyöngyös KK - Moscow Selection 17:37 (6:17)
ŠKP Bratislava - MSPR Siódemka Legnica 14:19 (5:6) 
HC Dukla Praha - B. Braun Gyöngyös KK 29:20 (17:10) 
Moscow Selection - ŠKP Bratislava 23:14 (10:10) 
B. Braun Gyöngyös KK - MSPR Siódemka Legnica 28:29 (14:18)
HC Dukla Praha - ŠKP Bratislava 27:9 (14:5)
MSPR Siódemka Legnica - Moscow Selection 17:32 (8:13)
ŠKP Bratislava - B. Braun Gyöngyös KK 20:30 (10:16)
Moscow Selection - HC Dukla Praha 30:19 (17:11)