I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Výsledky - Gorivo Cup 2017

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. TJ STM Olomouc
2. Házená Mělník
3. Sokol Telnice
4. TJ Sokol Centrum Haná
5. TJ JM Chodov
6. TJ Sokol Nové Veselí
7. TJ Sokol Horka n. M.
8. Sokol Šťáhlavy
9. HC Dukla Praha 4
10. TJ Sokol Velké Meziříčí
11. TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
12. TJ Sokol Žďár n. S.

Finále

TJ STM Olomouc - Házená Mělník 14:8 

Utkání o 3. místo

TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Telnice 9:12 

Semifinále

Házená Mělník - Sokol Telnice 19:14 
TJ STM Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná 16:5 

Utkání o 5. místo

TJ Sokol Nové Veselí - TJ JM Chodov 9:10 

Utkání o 7. místo

Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Horka n. M. 13:14 

Utkání o 9. místo

HC Dukla Praha 4 - TJ Sokol Velké Meziříčí 15:10 

Utkání o 11. místo

TJ Kovofiniš Ledeč n. S. - TJ Sokol Žďár n. S.  14:7 

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ STM Olomouc 90:36 10
2. Sokol Telnice 92:73 8
3. TJ Sokol Nové Veselí 61:54 6
4. Sokol Šťáhlavy 60:70 4
5. HC Dukla Praha 4 51:82 2
6. TJ Kovofiniš Ledeč n. S. 39:78 0

Šťáhlavy - Nové Veselí 8:12 
Telnice - Dukla 4 18:13 
Ledeč n. S. - Olomouc 4:24 
Šťáhlavy - Telnice 19:22 
Dukla 4 - Ledeč n. S. 11:10 
Olomouc - Šťáhlavy 15:4 
Dukla 4 - Nové Veselí 4:18 
Telnice - Ledeč n. S. 21:13 
Dukla 4 - Olomouc 8:19 
Ledeč n. S. - Šťáhlavy 6:12 
Nové Veselí - Telnice 12:20 
Šťáhlavy - Dukla 4 17:15 
Olomouc - Telnice 16:11 
Nové Veselí - Ledeč n. S. 10:6 
Nové Veselí - Olomouc 9:16

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Házená Mělník 92:37 9
2. TJ Sokol Centrum Haná 67:23 9
3. TJ JM Chodov 56:50 4
4. TJ Sokol Horka n. M. 40:64 4
5. TJ Sokol Velké Meziříčí 47:64 4
6. TJ Sokol Žďár n. S. 15:79 0

Horka n. Moravou - Žďár nad Sázavou 10:5 
Chodov - Mělník 9:15
Velké Meziříčí - Centrum Haná 4:12 
Horka n. Moravou - Chodov 7:17 
Mělník - Velké Meziříčí 24:11 
Centrum Haná - Horka n. Moravou 16:4 
Mělník - Žďár nad Sázavou 21:1 
Chodov - Velké Meziříčí 10:13 
Mělník - Centrum Haná 11:11 
Velké Meziříčí - Horka n. Moravou 8:14 
Žďár nad Sázavou - Chodov 5:19 
Horka n. Moravou - Mělník 5:21
Centrum Haná - Chodov 10:4 
Žďár nad Sázavou - Velké Meziříčí 4:11 
Žďár nad Sázavou - Centrum Haná 0:18