I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

Rozlosování - Gorivo Cup 2017

Pátek 20. 1. 2017

Čas Číslo utkání Domácí Hosté
Utkání v základních skupinách
18:30 GCB17_011 Žďár nad Sázavou Centrum Haná
19:15 GCA17_011 Nové Veselí Olomouc

Sobota 21. 1. 2017

Čas Číslo utkání Domácí Hosté
Utkání v základních skupinách
08:00 GCA17_001 Nové Veselí Ledeč n. S.
08:32 GCB17_001 Žďár nad Sázavou Velké Meziříčí
09:05 GCA17_002 Olomouc Telnice
09:37 GCB17_002 Centrum Haná Chodov
10:10 GCA17_003 Šťáhlavy Dukla 4
10:42 GCB17_003 Horka n. Moravou Mělník
11:15 GCA17_004 Nové Veselí Telnice
11:47 GCB17_004 Žďár nad Sázavou Chodov
12:20 GCA17_005 Ledeč n. S. Šťáhlavy
12:52 GCB17_005 Velké Meziříčí Horka n. Moravou
13:25 GCA17_006 Dukla 4 Olomouc
13:57 GCB17_006 Mělník Centrum Haná
14:30 GCA17_007 Telnice Ledeč n. S.
15:02 GCB17_007 Chodov Velké Meziříčí
15:35 GCA17_008 Dukla 4 Nové Veselí
16:07 GCB17_008 Mělník Žďár nad Sázavou
16:40 GCA17_009 Olomouc Šťáhlavy
17:12 GCB17_009 Centrum Haná Horka n. Moravou
17:45 GCA17_010 Dukla 4 Ledeč n. S.
18:17 GCB17_010 Mělník Velké Meziříčí
18:50 GCA17_012 Šťáhlavy Telnice
19:22 GCB17_012 Horka n. Moravou Chodov

Neděle 22. 1. 2017

Čas Číslo utkání Domácí Hosté
Utkání v základních skupinách
08:00 GCA17_013 Ledeč n. S. Olomouc
08:32 GCB17_013 Velké Meziříčí Centrum Haná
09:05 GCA17_014 Telnice Dukla 4
09:37 GCB17_014 Chodov Mělník
10:10 GCA17_015 Šťáhlavy Nové Veselí
10:42 GCB17_015 Horka n. Moravou Žďár nad Sázavou
Utkání o umístění
11:15 1. semifinále A1 B2
11:47 2. semifinále B1 A2
12:20 o 11. místo A6 B6
12:52 o 9. místo A5 B5
13:25 o 7. místo A4 B4
13:57 o 5. místo A3 B3
14:30 o 3. místo o 3. místo  
15:02 finále finále  

15:40 Slavnostní vyhlášení