I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Výsledky - starší žáci

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. TJ Sokol Nové Veselí
2. HCB Karviná
3. ŠKP Bratislava
4. Házená Mělník
5. Kodály Tatabánya
6. TJ Sokol Centrum Haná
7. MSPR Siódemka Miedź Legnica
8. TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Finále

Karviná - Nové Veselí  13:20 (8:6)

Utkání o 3. místo

Mělník - ŠKP Bratislava  14:15 (7:6)

Semifinále

Nové Veselí - ŠKP Bratislava 19:15 (15:8)
Karviná - Mělník 18:17 pp (9:10)

Utkání o 5. - 8. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
5. Kodály Tatabánya 85:28 6
6. TJ Sokol Centrum Haná 58:55 4
7. MSPR Siódemka Miedź Legnica 49:53 2
8. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 27:83 0

 

Tatabánya - Centrum Haná 27:12 (12:6)
Legnica - Havlíčkův Brod 23:9 (14:2)
Tatabánya - Havlíčkův Brod 35:3 (15:1) 
Centrum Haná - Legnica 21:13 (11:5)
Havlíčkův Brod - Centrum Haná 15:25 (5:16)
Legnica - Tatabánya 13:23 (9:10)

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Sokol Nové Veselí 66:58 6
2. Házená Mělník 70:60 4
3. Kodály Tatabánya 64:57 2
4. MSPR Siódemka Miedź Legnica 47:72 0

 

 

Nové Veselí - Tatabánya 22:20 (14:8)
Mělník - Legnica 27:17 (14:8)
Tatabánya - Mělník 21:22 (9:7) 
Legnica - Nové Veselí 17:22 (7:10)
Legnica - Tatabánya 13:23 (9:10)
Nové Veselí - Mělník 22:21 (15:13)

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. HCB Karviná 84:31 6
2. ŠKP Bratislava 74:52 4
3. TJ Sokol Centrum Haná 49:58 2
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 33:99 0

 

Havlíčkův Brod - Centrum Haná 15:25 (5:16)
ŠKP Bratislava - Karviná 16:25 (7:11)
Centrum Haná - ŠKP Bratislava 17:22 (6:12) 
Karviná - Havlíčkův Brod 38:8 (20:5)
Karviná - Centrum Haná 21:7 (10:4) 
Havlíčkův Brod - ŠKP Bratislava 10:36 (5:19)