I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

Rozhodni se sám 2009 - starší žáci

Turnaje jsme se účastnili pod hlavičkou Krajského centra talentované mládeže, které na tomto turnaji čítalo 25 hráčů. Tentokrát nebyli součástí výběru hráči z Velkého Meziříčí, protože se účastnili turnaje se svým mateřským oddílem. Hráči byli rozděleni do dvou družstev. Družstvo A tvořili hráči ročníku 1995, družstvo B hráči ročníku 1996.
Favorizované A družstvo prošlo skupinou suverénně bez ztráty bodu, pouze v utkání s Duklou Praha podalo slabší výkon. Družstvo B už mělo cestu k postupu dramatičtější, neboť bylo zcela záměrně tvořeno pouze hráči, kteří v této věkové kategorii hraj í prvním rokem. V prvním utkání, které se později ukázalo jako rozhodující v boji o postup, vybojovalo vítězství nad stále se lepšící polskou Legnicí. Ve druhém zopakovali dobrý výkon proti Telnici, čímž potvrdili postup ze skupiny. V posledním utkání proti fyzicky disponovanému ŠKP Bratislava podalo nejlepší výkon na turnaji, srdnatě bojovalo proti velice kvalitnímu soupeři, ale bohužel to nestačilo a těsným rozdílem prohrálo. Ale toto utkání patřilo k jednomu z nejkrásnějších na turnaji.
Turnajová matematika poslala do semifinále naše dvě družstva proti sobě. V tomto utkání jsme chtěli dát šanci všem hráčům, především těm, kteří si na turnaji zahráli méně než ostatní a zkoušeli jsme obranný systém 1:2:3, který stále není podle našich představ. Nedošlo k žádnému překvapení a tak si A družstvo zajistilo finálovou účast, B družstvo bylo odsouzeno k boji o třetí místo.
V utkání o třetí místo se opět utkali se soupeřem z Bratislavy. Skvělý výkon z utkání ve skupině se již nepodařilo vyrovnat a po prohře obsadili krásné čtvrté místo.
Ve finále si i A družstvo zopakovalo utkání ze skupiny proti Českým Budějovicím, které jsme opět zvládli suverénně a vybojovali první místo v turnaji.
„Co se týče individuálních výkonu, nemůžu říct o nikom, že by výrazně zklamal nebo překvapil. Jednalo se o přípravný turnaj, který skvěle posloužil našemu cíli, kterým bylo objevit slabiny a nedostatky v našem herním výkonu, a napověděl nám, na co se v tréninku dále zaměřovat.“ doplnil trenér družstva starších žáků Tomáš Augustýn.

Nové Veselí „A“ – Sokol Velké Meziříčí 26:14
Nové Veselí „A“ – České Budějovice 30:16
Nové Veselí „A“ – Dukla Praha 6 20:13
Nové Veselí „B“ – MSPR Legnica 17:11
Nové Veselí „B“ – Sokol Telnice 27:13
Nové Veselí „B“ – ŠKP Bratislava 21:23

Semifinále

Nové Veselí „A“ – Nové Veselí „B“ 33:14

Zápas o 3. místo

Nové Veselí „B“ – ŠKP Bratislava 28:34

Finále

Nové Veselí „A“ – České Budějovice 25:11