I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

VIII. ročník mezinárodního házenkářského turnaje Rozhodni se sám 2015

Na konci prázdnin, ve dnech 21. až 23. srpna 2015 proběhl ve v Novém Veselí již VIII. ročník mezinárodního házenkářského turnaje Rozhodni se sám 2015. Dějištěm sportovní části byl Sportovní areál v Novém Veselí, další doprovodné akce se pak odehrály na žďárském náměstí Republiky a ve Sportovním areálu v Novém Veselí. Kromě již tradičních účastníků si tentokrát zařadila turnaj do svého kalendáře i řada nových družstev, zvláště ze zahraničí. Turnaj pokračoval v již tradičním modelu s prodlouženou hrací dobou zápasů a důrazem na sportovní stránku a na přípravný charakter.
Boje v celkem 58 zápasech svádělo 20 družstev v kategoriích starší žáci a mladší žáci. Na turnaji startovala zahraniční družstva z Maďarska, Polska a Slovenska.
Povedený turnaj s bezproblémovým průběhem je tou nejlepší pozvánkou na tentokrát již devátý ročník. Za průběh uplynulého ročníku turnaje patří dík organizátorům, velkému množství dobrovolných pracovníků, hráčům, rozhodčím a v neposlední řadě divákům, kteří vytvořili skvělou sportovní atmosféru a tím umocnili úspěch celé akce. Všechna zúčastněná družstva vyjádřila s průběhem turnaje velkou spokojenost a ocenila jak sportovní hodnotu turnaje, tak i přátelskou a poklidnou atmosféru, která turnaj provázela.