I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Výsledky - DP Stavební Cup 2016

Konečné pořadí - Minižáci

Pořadí Družstvo
1. Sokol Újezd u Brna A
2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod A
3. Sokol Telnice A
4. SK Kuřim A 
5. HBC Strakonice 1921 A
6. HC Dukla Praha 4 A
7. HBC Strakonice 1921 B
8. TJ Sokol Břve Handball Team A
9. TJ Sokol Velké Meziříčí B 
10. TJ Sokol Nové Veselí A
11. TJ Sokol Velké Meziříčí A
12. TJ Sokol Žďár nad Sázavou A
13. Sokol Nové Bránice A
14. TJ SPARTA Kutná Hora A
15. TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
16. TJ Sokol Úvaly A
17. TJ Sokol Úvaly B

Skupina o 1. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Sokol Újezd u Brna A 44:36 4
2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 36:29 4
3. Sokol Telnice A 41:36 4
4. SK Kuřim A 28:48 0

Újezd u Brna A - Kuřim A 18:12 
Telnice A - Havlíčkův Brod A 12:11 
Kuřim A - Telnice A 8:15 
Havlíčkův Brod A - Újezd u Brna A 10:9 
Havlíčkův Brod A - Kuřim A 15:8 
Újezd u Brna A - Telnice A 17:14 

Skupina o 5. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
5. HBC Strakonice 1921 A 38:27 6
6. HC Dukla Praha 4 A 38:36 4
7. HBC Strakonice 1921 B 25:33 2
8. TJ Sokol Břve Handball Team A 30:35 0

Břve Handball Team A - Strakonice B 7:8 
Dukla Praha 4 A - Strakonice A 10:13 
Strakonice B - Dukla Praha 4 A 9:13 
Strakonice A - Břve Handball Team A 12:9 
Strakonice A - Strakonice B 13:8 
Břve Handball Team A - Dukla Praha 4 A 14:15 

Skupina o 9. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
9. TJ Sokol Velké Meziříčí B 45:27 6
10. TJ Sokol Nové Veselí A 37:36 4
11. TJ Sokol Velké Meziříčí A 35:44 2
12. TJ Sokol Žďár nad Sázavou A 23:33 0

Nové Veselí A - Žďár nad Sázavou A  10:9 
Velké Meziříčí A - Velké Meziříčí B 11:19 
Žďár nad Sázavou A  - Velké Meziříčí A 9:11 
Velké Meziříčí B - Nové Veselí A 14:11 
Velké Meziříčí B - Žďár nad Sázavou A  12:5 
Nové Veselí A - Velké Meziříčí A 16:13 

Skupina o 13. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
13. Sokol Nové Bránice A 43:33 8
14. TJ SPARTA Kutná Hora A 44:36 4
15. TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 37:38 4
16. TJ Sokol Úvaly A 38:38 4
17. TJ Sokol Úvaly B 29:46 0

Úvaly B - Havlíčkův Brod B 9:12 
Nové Bránice A - Havlíčkův Brod B 11:8 
Úvaly A - Kutná Hora A 12:11 
Kutná Hora A - Úvaly B 11:5 
Havlíčkův Brod B - Úvaly A 9:5 
Kutná Hora A - Nové Bránice A 9:11 
Úvaly B - Úvaly A 7:13 
Kutná Hora A - Havlíčkův Brod B 13:8 
Nové Bránice A - Úvaly A 11:8 

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Sokol Újezd u Brna A  69:40 8
2. TJ Sokol Břve Handball Team A  41:37 5
3. TJ Sokol Nové Veselí A  43:46 5
4. Sokol Nové Bránice A  39:49 2
5. TJ Sokol Úvaly B 27:47 0

Úvaly B - Nové Bránice A 8:10 
Újezd u Brna A - Nové Veselí A 19:13 
Břve Handball Team A - Úvaly B 14:6 
Nové Bránice A - Újezd u Brna A 11:17 
Nové Veselí A - Břve Handball Team A 9:9 
Újezd u Brna A - Úvaly B 16:8 
Nové Bránice A - Břve Handball Team A 5:10 
Úvaly B - Nové Veselí A 5:7 
Břve Handball Team A - Újezd u Brna A 8:17 
Nové Veselí A - Nové Bránice A 14:13 

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Sokol Telnice A  45:22 6
2. HC Dukla Praha 4 A  35:38 4
3. TJ Sokol Velké Meziříčí A  27:40 2
4. TJ Sokol Úvaly A 30:37 0

Velké Meziříčí A - Telnice A 8:20 
Úvaly A - Dukla Praha 4 A 15:16 
Telnice A - Úvaly A 12:7 
Dukla Praha 4 A - Velké Meziříčí A 12:10 
Dukla Praha 4 A - Telnice A 7:13 
Velké Meziříčí A - Úvaly A 9:8 

Skupina C

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Jiskra Havlíčkův Brod A  62:26 6
2. HBC Strakonice 1921 A  31:36 4
3. TJ Sokol Velké Meziříčí B  33:39 2
4. TJ SPARTA Kutná Hora A  23:48 0

Havlíčkův Brod A - Strakonice A 21:9 
Velké Meziříčí B - Kutná Hora A 15:9 
Strakonice A - Velké Meziříčí B 13:5 
Kutná Hora A - Havlíčkův Brod A 7:24 
Kutná Hora A - Strakonice A 7:9 
Havlíčkův Brod A - Velké Meziříčí B 17:10 

Skupina D

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. SK Kuřim A  46:22 6
2. HBC Strakonice 1921 B  33:22 4
3. TJ Sokol Žďár nad Sázavou A  22:37 2
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod B  23:43 0

Žďár nad Sázavou A - Strakonice B 6:12 
Havlíčkův Brod B - Kuřim A 8:20 
Strakonice B - Havlíčkův Brod B 12:5 
Kuřim A - Žďár nad Sázavou A 15:5 
Kuřim A - Strakonice B 11:9 
Žďár nad Sázavou A - Havlíčkův Brod B 11:10 

Konečné pořadí - Přípravka

Pořadí Družstvo
1. Sokol Nové Bránice B
2. HC Dukla Praha 4 B
3. Sokol Telnice B
4. SK Kuřim B
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod C
6. SK Kuřim C
7. HBC Strakonice 1921 C
8. TJ SPARTA Kutná Hora B
9. TJ Sokol Břve Handball Team B 
10. TJ Sokol Žďár nad Sázavou C
11. TJ Sokol Nové Veselí C
12. Sokol Újezd u Brna B
13. TJ Sokol Velké Meziříčí C 
14. TJ Jiskra Havlíčkův Brod D
15. TJ Sokol Žďár nad Sázavou D

Skupina o 1. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Sokol Nové Bránice B 21:20 3
2. HC Dukla Praha 4 B 25:23 2
3. Sokol Telnice 18:21 1

Nové Bránice B - Dukla Praha 4 B 13:12 
Telnice B - Nové Bránice B 8:8 
Dukla Praha 4 B - Telnice B 13:10 

Skupina o 4. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
4. SK Kuřim B 23:11 4
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 16:14 2
6. SK Kuřim C 12:26 0

Havlíčkův Brod C - Kuřim B 5:8 
Kuřim C - Havlíčkův Brod C 6:11
Kuřim B - Kuřim C 15:6 

Skupina o 7. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
7. HBC Strakonice 1921 C 24:18 4
8. TJ SPARTA Kutná Hora B 18:18 2
9. TJ Sokol Břve Handball Team B 19:25 0

Strakonice C - Kutná Hora B 9:8 
Břve Handball Team B - Strakonice C 10:15 
Kutná Hora B - Břve Handball Team B 10:9 

Skupina o 10. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
10. TJ Sokol Žďár nad Sázavou C  26:23 2
11. TJ Sokol Nové Veselí C 18:19 2
12. Sokol Újezd u Brna B 22:24 2

Újezd u Brna B - Nové Veselí C 7:10 
Žďár nad Sázavou C - Újezd u Brna B 14:15 
Nové Veselí C - Žďár nad Sázavou C 8:12 

Skupina o 13. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
13. TJ Sokol Velké Meziříčí C 25:13 4
14. TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 16:16 2
15. TJ Sokol Žďár nad Sázavou D 8:20 0

Žďár nad Sázavou D - Havlíčkův Brod D 5:6 
Velké Meziříčí C - Žďár nad Sázavou D 14:3 
Havlíčkův Brod D - Velké Meziříčí C 10:11 

Skupina E

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. HC Dukla Praha 4 B  61:26 8
2. SK Kuřim B 60:26 6
3. TJ SPARTA Kutná Hora B 28:38 4
4. TJ Sokol Nové Veselí C 37:65 2
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 22:53 0

Dukla Praha 4 B - Havlíčkův Brod D 17:6 
Kutná Hora B - Nové Veselí C 11:10 
Kuřim B - Dukla Praha 4 B 6:14 
Havlíčkův Brod D - Kutná Hora B 4:10
Nové Veselí C - Kuřim B 2:29 
Kutná Hora B - Dukla Praha 4 B 3:11 
Havlíčkův Brod D - Kuřim B 6:12 
Dukla Praha 4 B - Nové Veselí C 19:11 
Kuřim B - Kutná Hora B 13:4 
Nové Veselí C - Havlíčkův Brod D 14:6 

Skupina F

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Sokol Telnice B 60:27 8
2. SK Kuřim C 37:43 4
3. TJ Sokol Břve Handball Team B 36:35 4
4. TJ Sokol Žďár nad Sázavou C 32:35 4
5. TJ Sokol Velké Meziříčí C 29:54 0

Břve Handball Team B - Žďár nad Sázavou C 9:5 
Telnice B - Velké Meziříčí C 19:4 
Kuřim C - Břve Handball Team B 9:5 
Žďár nad Sázavou C - Telnice B 9:12 
Velké Meziříčí C - Kuřim C 12:13 
Telnice B - Břve Handball Team B 14:7 
Žďár nad Sázavou C - Kuřim C 11:8 
Břve Handball Team B - Velké Meziříčí C 15:7 
Kuřim C - Telnice B 7:15 
Velké Meziříčí C - Žďár nad Sázavou C 6:7 

Skupina G

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Sokol Nové Bránice B 67:30 8
2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 51:33 5
3. HBC Strakonice 1921 C 54:35 5
4. Sokol Újezd u Brna B 44:52 2
5. TJ Sokol Žďár nad Sázavou D 12:78 0

Strakonice C - Žďár nad Sázavou D 25:1 
Újezd u Brna B - Havlíčkův Brod C 9:13 
Nové Bránice B - Strakonice C 15:8
Žďár nad Sázavou D - Újezd u Brna B 6:15 
Havlíčkův Brod C - Nové Bránice B 9:11 
Újezd u Brna B - Strakonice C 9:11 
Žďár nad Sázavou D - Nové Bránice B 2:19 
Strakonice C - Havlíčkův Brod C 10:10 
Nové Bránice B - Újezd u Brna B 22:11 
Havlíčkův Brod C - Žďár nad Sázavou D 19:3