I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Rozlosování

Účastníci

Minižáci
Skupina A Skupina B
TJ Sokol Nové Veselí A  TJ Sokol Velké Meziříčí A 
Sokol Nové Bránice A  TJ Sokol Úvaly A 
TJ Sokol Břve Handball Team A  HC Dukla Praha 4 A 
Sokol Újezd u Brna A  Sokol Telnice A 
TJ Sokol Úvaly B   
Skupina C Skupina D
TJ Jiskra Havlíčkův Brod A  TJ Sokol Žďár nad Sázavou A 
TJ Sokol Velké Meziříčí B  TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 
TJ SPARTA Kutná Hora A  SK Kuřim A 
HBC Strakonice 1921 A  HBC Strakonice 1921 B 

Přípravka
Skupina E Skupina F
TJ Sokol Nové Veselí C  TJ Sokol Velké Meziříčí C 
TJ Jiskra Havlíčkův Brod D  TJ Sokol Žďár nad Sázavou C 
SK Kuřim B  SK Kuřim C 
TJ SPARTA Kutná Hora B  Sokol Telnice B 
HC Dukla Praha 4 B  TJ Sokol Břve Handball Team B 
Skupina G  
TJ Jiskra Havlíčkův Brod C   
TJ Sokol Žďár nad Sázavou D   
Sokol Nové Bránice B   
Sokol Újezd u Brna B   
HBC Strakonice 1921 C   

Pořadí utkání

Hřiště č. 1

Čas Číslo utkání Tým domácí Tým hosté Hřiště
Základní skupiny
8:00 DPSC16_A001 Nové Veselí A Nové Bránice A 1
8:13 DPSC16_E001 Nové Veselí C Havlíčkův Brod D 1
8:26 DPSC16_E002 Kuřim B Kutná Hora B 1
8:39 DPSC16_B001 Velké Meziříčí A Úvaly A 1
8:52 DPSC16_E003 Dukla Praha 4 B Nové Veselí C 1
9:05 DPSC16_B002 Dukla Praha 4 A Telnice A 1
9:18 DPSC16_A004 Nové Bránice A Břve Handball Team A 1
9:31 DPSC16_E004 Havlíčkův Brod D Kuřim B 1
9:44 DPSC16_B003 Dukla Praha 4 A Velké Meziříčí A 1
9:57 DPSC16_E005 Kutná Hora B Dukla Praha 4 B 1
10:10 DPSC16_E006 Nové Veselí C Kuřim B 1
10:23 DPSC16_E007 Havlíčkův Brod D Kutná Hora B 1
10:36 DPSC16_A007 Nové Bránice A Újezd u Brna A 1
10:49 DPSC16_B004 Telnice A Úvaly A 1
11:02 DPSC16_E008 Kuřim B Dukla Praha 4 B 1
11:15 DPSC16_B005 Úvaly A Dukla Praha 4 A 1
11:28 DPSC16_E009 Kutná Hora B Nové Veselí C 1
11:41 DPSC16_B006 Velké Meziříčí A Telnice A 1
11:54 DPSC16_E010 Dukla Praha 4 B Havlíčkův Brod D 1
12:07 DPSC16_A010 Úvaly B Nové Bránice A 1
Utkání o umístění
12:20 DPSC16_P10_01 Nové Veselí C Žďár nad Sázavou C 1
12:33 DPSC16_M01_01 Újezd u Brna A Telnice A 1
12:46 DPSC16_P07_01 Kutná Hora B Břve Handball Team B 1
12:59 DPSC16_M13_03 Úvaly B Úvaly A 1
13:12 DPSC16_M01_02 Havlíčkův Brod A Kuřim A 1
13:25 DPSC16_P10_02 Žďár nad Sázavou C Újezd u Brna B 1
13:38 DPSC16_M01_03 Havlíčkův Brod A Újezd u Brna A 1
13:51 DPSC16_P07_02 Břve Handball Team B Strakonice C 1
14:04 DPSC16_M01_04 Kuřim A Telnice A 1
14:17 DPSC16_P10_03 Újezd u Brna B Nové Veselí C 1
14:30 DPSC16_P13_03 Žďár nad Sázavou D Havlíčkův Brod D 1
14:43 DPSC16_M01_05 Telnice A Havlíčkův Brod A 1
14:56 DPSC16_P07_03 Strakonice C Kutná Hora B 1
15:09 DPSC16_M01_06 Újezd u Brna A Kuřim A 1
15:25 Vyhlášení výsledků

Hřiště č. 2

Čas Číslo utkání Tým domácí Tým hosté Hřiště
Základní skupiny
8:00 DPSC16_C001 Havlíčkův Brod A Velké Meziříčí B 2
8:13 DPSC16_F001 Velké Meziříčí C Žďár nad Sázavou C 2
8:26 DPSC16_A002 Břve Handball Team A Újezd u Brna A 2
8:39 DPSC16_F002 Kuřim C Telnice B 2
8:52 DPSC16_C002 Kutná Hora A Strakonice A 2
9:05 DPSC16_F003 Břve Handball Team B Velké Meziříčí C 2
9:18 DPSC16_F004 Žďár nad Sázavou C Kuřim C 2
9:31 DPSC16_C003 Kutná Hora A Havlíčkův Brod A 2
9:44 DPSC16_A005 Újezd u Brna A Úvaly B 2
9:57 DPSC16_F005 Telnice B Břve Handball Team B 2
10:10 DPSC16_C004 Strakonice A Velké Meziříčí B 2
10:23 DPSC16_F006 Velké Meziříčí C Kuřim C 2
10:36 DPSC16_F007 Žďár nad Sázavou C Telnice B 2
10:49 DPSC16_F008 Kuřim C Břve Handball Team B 2
11:02 DPSC16_A008 Břve Handball Team A Úvaly B 2
11:15 DPSC16_C005 Velké Meziříčí B Kutná Hora A 2
11:28 DPSC16_F009 Telnice B Velké Meziříčí C 2
11:41 DPSC16_C006 Havlíčkův Brod A Strakonice A 2
11:54 DPSC16_F010 Břve Handball Team B Žďár nad Sázavou C 2
Utkání o umístění
12:20 DPSC16_P04_01 Kuřim B Kuřim C 2
12:33 DPSC16_M05_01 Břve Handball Team A Dukla Praha 4 A 2
12:46 DPSC16_P01_01 Dukla Praha 4 B Telnice B 2
12:59 DPSC16_M05_02 Strakovice A Strakovice B 2
13:12 DPSC16_P04_02 Kuřim C Havlíčkův Brod C 2
13:25 DPSC16_M05_03 Strakovice A Břve Handball Team A 2
13:38 DPSC16_P13_02 Velké Meziříčí C Žďár nad Sázavou D 2
13:51 DPSC16_M13_06 Kutná Hora A Úvaly B 2
14:04 DPSC16_P01_02 Telnice B Nové Bránice B 2
14:17 DPSC16_M05_04 Strakovice B Dukla Praha 4 A 2
14:30 DPSC16_P04_03 Havlíčkův Brod C Kuřim B 2
14:43 DPSC16_M05_05 Dukla Praha 4 A Strakovice A 2
14:56 DPSC16_P01_03 Nové Bránice B Dukla Praha 4 B 2
15:09 DPSC16_M05_06 Břve Handball Team A Strakovice B 2
15:25 Vyhlášení výsledků

Hřiště č. 3

Čas Číslo utkání Tým domácí Tým hosté Hřiště
Základní skupiny
8:00 DPSC16_D001 Žďár nad Sázavou A Havlíčkův Brod B 3
8:13 DPSC16_G001 Havlíčkův Brod C Žďár nad Sázavou D 3
8:26 DPSC16_G002 Nové Bránice B Újezd u Brna B 3
8:39 DPSC16_D002 Kuřim A Strakonice B 3
8:52 DPSC16_A003 Úvaly B Nové Veselí A 3
9:05 DPSC16_G003 Strakonice C Havlíčkův Brod C 3
9:18 DPSC16_D003 Kuřim A Žďár nad Sázavou A 3
9:31 DPSC16_G004 Žďár nad Sázavou D Nové Bránice B 3
9:44 DPSC16_G005 Újezd u Brna B Strakonice C 3
9:57 DPSC16_D004 Strakonice B Havlíčkův Brod B 3
10:10 DPSC16_A006 Nové Veselí A Břve Handball Team A 3
10:23 DPSC16_G006 Havlíčkův Brod C Nové Bránice B 3
10:36 DPSC16_G007 Žďár nad Sázavou D Újezd u Brna B 3
10:49 DPSC16_D005 Havlíčkův Brod B Kuřim A 3
11:02 DPSC16_G008 Nové Bránice B Strakonice C 3
11:15 DPSC16_G009 Újezd u Brna B Havlíčkův Brod C 3
11:28 DPSC16_A009 Újezd u Brna A Nové Veselí A 3
11:41 DPSC16_D006 Žďár nad Sázavou A Strakonice B 3
11:54 DPSC16_G010 Strakonice C Žďár nad Sázavou D 3
Utkání o umístění
12:20 DPSC16_P13_01 Havlíčkův Brod D Velké Meziříčí C 3
12:33 DPSC16_M13_01 Nové Bránice A Úvaly A 3
12:46 DPSC16_M09_01 Nové Veselí A Velké Meziříčí A 3
12:59 DPSC16_M13_02 Kutná Hora A Havlíčkův Brod B 3
13:12 DPSC16_M09_02 Velké Meziříčí B Žďár nad Sázavou A 3
13:25 DPSC16_M13_04 Kutná Hora A Nové Bránice A 3
13:38 DPSC16_M09_03 Velké Meziříčí B Nové Veselí A 3
13:51 DPSC16_M13_05 Havlíčkův Brod B Úvaly A 3
14:04 DPSC16_M09_04 Žďár nad Sázavou A Velké Meziříčí A 3
14:17 DPSC16_M13_07 Úvaly A Kutná Hora A 3
14:30 DPSC16_M09_05 Velké Meziříčí A Velké Meziříčí B 3
14:43 DPSC16_M13_08 Nové Bránice A Havlíčkův Brod B 3
14:56 DPSC16_M09_06 Nové Veselí A Žďár nad Sázavou A 3
15:09 DPSC16_M13_09 Úvaly B Havlíčkův Brod B 3
15:25 Vyhlášení výsledků