I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Výsledky - Gorivo Cup 2016

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. Sokol Sokolnice
2. HBC Strakonice 1921
3. TJ Sokol Velké Meziříčí
4. Sokol Újezd u Brna
5. TJ Sokol Nové Veselí
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod
7. Sokol Telnice
8. TJ SPARTA Kutná Hora
9. TJ Sokol Horka nad Moravou
10. HK Ivančice

Finále

HBC Strakonice 1921 - Sokol Sokolnice 11:14 (4:5)

Utkání o 3.místo

Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Velké Meziříčí 18:12 (5:7)

Semifinále

TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Sokolnice 11:12p (6:6)
HBC Strakonice 1921 - Sokol Újezd u Brna 16:8 (8:5) 

Utkání o 5. místo

TJ Sokol Nové Veselí - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14:12 (7:5) 

Utkání o 7. místo

TJ SPARTA Kutná Hora - Sokol Telnice 10:15 (2:9) 

Utkání o 9. místo

HK Ivančice - TJ Sokol Horka nad Moravou 13:14p (7:7)

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. HBC Strakonice 1921 66:42 8
2. Sokol Sokolnice 58:46 6
3. TJ Sokol Nové Veselí 63:54 4
4. TJ SPARTA Kutná Hora 57:76 2
5. HK Ivančice 54:80 0

Strakonice - Ivančice 14:12 (7:4) 
Kutná Hora - Nové Veselí 14:22 (8:12) 
Sokolnice - Strakonice 9:16 (5:6) 
Ivančice - Kutná Hora 16:22 (6:11) 
Nové Veselí - Sokolnice 6:9 (3:5) 
Kutná Hora - Strakonice 9:19 (5:10)
Ivančice - Sokolnice 12:21 (5:11) 
Strakonice - Nové Veselí 17:12 (8:5) 
Sokolnice - Kutná Hora 19:12 (10:5) 
Nové Veselí - Ivančice 24:13 (13:8) 

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Sokol Velké Meziříčí 53:43 6
2. Sokol Újezd u Brna 65:56 6
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 37:37 6
4. Sokol Telnice 54:51 2
5. TJ Sokol Horka nad Moravou 28:59 0

Horka n. Moravou - Velké Meziříčí 2:12 (1:5) 
Újezd u Brna - Havlíčkův Brod 15:6 (7:3) 
Telnice - Horka n. Moravou 17:7 (8:5) 
Velké Meziříčí - Újezd u Brna 19:10 (11:2) 
Havlíčkův Brod - Telnice 13:8 (5:3) 
Újezd u Brna - Horka n. Moravou 22:14 (12:6) 
Velké Meziříčí - Telnice 13:12 (6:6) 
Horka n. Moravou - Havlíčkův Brod 5:8 (5:4) 
Telnice - Újezd u Brna 17:18 (6:8)
Havlíčkův Brod - Velké Meziříčí 10:9 (4:6)