I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Rozlosování

Účastníci

Skupina A Skupina B
TJ Sokol Nové Veselí TJ Jiskra Havlíčkův Brod
HK Ivančice TJ Sokol Velké Meziříčí
Sokol Sokolnice Sokol Telnice
TJ SPARTA Kutná Hora Sokol Újezd u Brna
HBC Strakonice 1921 TJ Sokol Horka nad Moravou

Sobota 16.ledna 2016

Čas Číslo utkání Domácí Hosté
Utkání v základních skupinách
09:00 GCA16_001 Nové Veselí Ivančice
09:40 GCB16_001 Havlíčkův Brod Velké Meziříčí
10:20 GCA16_002 Sokolnice Kutná Hora
11:00 GCB16_002 Telnice Újezd u Brna
11:40 GCA16_003 Strakonice Nové Veselí
12:20 GCB16_003 Horka n. Moravou Havlíčkův Brod
13:00 GCA16_004 Ivančice Sokolnice
13:40 GCB16_004 Velké Meziříčí Telnice
14:20 GCA16_005 Kutná Hora Strakonice
15:00 GCB16_005 Újezd u Brna Horka n. Moravou
15:40 GCA16_006 Nové Veselí Sokolnice
16:20 GCB16_006 Havlíčkův Brod Telnice
17:00 GCA16_007 Ivančice Kutná Hora
17:40 GCB16_007 Velké Meziříčí Újezd u Brna
18:20 GCA16_008 Sokolnice Strakonice
19:00 GCB16_008 Telnice Horka n. Moravou

Neděle 17.ledna 2016

Čas Číslo utkání Domácí Hosté
Utkání v základních skupinách
08:00 GCA16_009 Kutná Hora Nové Veselí
08:40 GCB16_009 Újezd u Brna Havlíčkův Brod
09:20 GCA16_010 Strakonice Ivančice
10:00 GCB16_010 Horka n. Moravou Velké Meziříčí
Utkání o umístění
10:40 GC16_SM1 A1 B2
11:20 GC16_SM2 B1 A2
12:00 GC16_U09 A5 B5
12:40 GC16_U07 A4 B4
13:20 GC16_U05 A3 B3
14:00 GC16_U03 o 3. místo  
14:40 GC16_U01 finále  
15:30 Slavnostní vyhlášení