I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Výsledky - Kempa Cup 2015

Starší dorostenci

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. ŠKP Bratislava
2. Grundfos Tatabánya KK
3. HC Dukla Praha
4. TJ Sokol Nové Veselí
5. SKP Frýdek-Místek
6. HCB OKD Karviná
7. HC Sporta Hlohovec
8. HBC Ronal Jičín

Finále

Tatabánya - Bratislava 36:26 (21:16)

Utkání o 3. místo

Nové Veselí - Dukla 20:23 (10:13)

Utkání o 5. místo

Karviná - Frýdek-Místek 18:30 (9:14)

Utkání o 7. místo

Hlohovec - Jičín 31:30 (14:14)

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Grundfos Tatabánya KK 98:84 4
2. TJ Sokol Nové Veselí 72:74 4
3. HCB OKD Karviná 75:73 4
4. HC Sporta Hlohovec 61:75 0

Nové Veselí - Hlohovec 18:17 (8:7)
Tatabánya - Karviná 35:24 (17:14)
Hlohovec - Tatabánya 28:33 (15:15)
Karviná - Nové Veselí 27:22 (16:12)
Karviná - Hlohovec 24:16 (14:9)
Nové Veselí - Tatabánya 32:30 (17:12)

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. ŠKP Bratislava 95:67 6
2. HC Dukla Praha 86:79 4
3. SKP Frýdek-Místek 86:92 2
4. HBC Ronal Jičín 73:102 0

 

Jičín - Bratislava 25:39 (13:18)
Dukla - Frýdek-Místek 34:33 (15:16)
Bratislava - Dukla 23:19 (12:11)
Frýdek-Místek - Jičín 30:25 (14:11)
Frýdek-Místek - Bratislava 23:33 (9:14)
Jičín - Dukla 23:33 (10:17)

Mladší dorostenci

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. HC Dukla Praha
2. TJ Sokol Nové Veselí
3. HK Slavoj Trebišov
4. HBC Ronal Jičín
5. HCB OKD Karviná
6. SKP Frýdek-Místek
7. ŠKP Bratislava
8. HC Sporta Hlohovec

Finále

Nové Veselí - Dukla 19:30 (10:12)

Utkání o 3. místo

Trebišov - Jičín 27:19 (13:9)

Utkání o 5. místo

Karviná - Frýdek-Místek 36:27 (18:16)

Utkání o 7. místo

Hlohovec - Bratislava 15:17 (6:9)

Skupina C

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Sokol Nové Veselí 86:75 5
2. HK Slavoj Trebišov 88:78 4
3. HCB OKD Karviná 74:71 2
4. HC Sporta Hlohovec 55:79 1

Nové Veselí - Hlohovec 28:28 (15:14)
Trebišov - Karviná 33:31 (18:17)
Hlohovec - Trebišov 17:29 (9:16)
Karviná - Nové Veselí 21:28 (10:14)
Karviná - Hlohovec 22:10 (14:3)
Nové Veselí - Trebišov 30:26 (19:9)

Skupina D

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. HC Dukla Praha 76:50 4
2. HBC Ronal Jičín 69:55 4
3. SKP Frýdek-Místek 63:74 4
4. ŠKP Bratislava 45:74 0

 

Jičín - Bratislava 25:11 (10:6)
Dukla - Frýdek-Místek 30:16 (15:9)
Bratislava - Dukla 13:27 (5:17)
Frýdek-Místek - Jičín 25:23 (12:12)
Frýdek-Místek - Bratislava 22:21 (9:13)
Jičín - Dukla 21:19 (10:9)