I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Výsledky - starší žáci

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. TJ Sokol Nové Veselí
2. TJ Sokol Centrum Haná
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod
4. HBC Strakonice 1921
5. Kodály Tatabánya
6. KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí B
7. HCB OKD Karviná
8. MSPR Siódemka Miedź Legnica
9. ŠKP Bratislava
10. HC Sporta Hlohovec

Finále

Centrum Haná - Nové Veselí A 18:19 (10:7)

Utkání o 3. místo

Havlíčkův Brod - Strakonice 26:15 (13:9)

Semifinále

Nové Veselí A - Strakonice 19:9 (8:6)
Centrum Haná - Havlíčkův Brod 19:10 (8:5)

Utkání o 5. - 8. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
5. Kodály Tatabánya 63:32 6
6. KCTM Vysočina TJ Sokol N. Veselí B 43:46 2
7. HCB OKD arviná 39:51 2
8. MSPR Siódemka Miedź Legnica 47:63 2

Legnica - Tatabánya 15:25 (6:14)
Karviná - Nové Veselí B 16:11 (10:6)
Legnica - Nové Veselí B 12:22 (5:11)
Tatabánya - Karviná 20:7 (11:6)
Karviná - Legnica 16:20 (9:10)
Tatabánya - Nové Veselí "B" 18:10 (11:2)

Utkání o 9. místo

Hlohovec - ŠKP Bratislava 10:19 (5:11)

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. KCTM Vysočina TJ Sokol N. Veselí A 82:42 8
2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 80:57 6
3. MSPR Siódemka Miedź Legnica 55:74 4
4. HCB OKD Karviná 57:69 2
5. HC Sporta Hlohovec 39:65 0

Legnica - Havlíčkův Brod 13:21 (6:14)
Karviná - Nové Veselí "A" 13:15 (6:8)
Hlohovec - Legnica 12:13 (5:9)
Havlíčkův Brod - Karviná 25:12 (10:7)
Nové Veselí "A" - Hlohovec 18:10 (10:5) 
Karviná - Legnica 16:20 (9:10)
Havlíčkův Brod - Hlohovec 18:8 (9:3)
Legnica - Nové Veselí "A" 9:25 (3:10)
Hlohovec - Karviná 9:16 (4:10)
Nové Veselí "A" - Havlíčkův Brod 24:16 (11:9)

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Sokol Centrum Haná 76:43 8
2. HBC Strakonice 1921 55:66 4
3. Kodály Tatabánya 69:64 4
4. KCTM Vysočina TJ Sokol N. Veselí B 48:70 2
5. ŠKP Bratislava 53:58 2

Tatabánya - Centrum Haná 21:14 (6:10)
ŠKP Bratislava - Nové Veselí "B" 12:15 (6:5) 
Strakonice - Tatabánya 18:16 (9:9)
Centrum Haná - ŠKP Bratislava 14:9 (8:4)
Nové Veselí "B" - Strakonice 13:19 (8:14)
ŠKP Bratislava - Tatabánya 15:21 (9:14)
Centrum Haná - Strakonice 20:10 (9:4)
Tatabánya - Nové Veselí "B" 18:10 (11:2)
Strakonice - ŠKP Bratislava 8:17 (5:7)
Nové Veselí "B" - Centrum Haná 10:21 (3:9)