I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Výsledky - mladší žáci

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. HCB OKD Karviná "A"
2. Kodály Tatabánya
3. ŠKP Bratislava
4. MSPR Siódemka Miedź Legnica
5. HBC Strakonice 1921
6. KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí
7. TJ Sokol Centrum Haná
8. Sokol Telnice
9. HC Sporta Hlohovec
10. HCB OKD Karviná "B"

Finále

Tatabánya - Karviná 10:11 (4:7)

Utkání o 3. místo

Legnica - ŠKP Bratislava 9:10 (5:6)

Semifinále

Karviná "A" - ŠKP Bratislava 12:7 (8:4)
Tatabánya - Legnica 7:4 (5:2)

Utkání o 5. - 8. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
5. HBC Strakonice 1921 42:31 6
6. KCTM Vysočina TJ Sokol N. Veselí 32:32 4
7. TJ Sokol Centrum Haná 43:44 2
8. Sokol Telnice 30:40 0

Nové Veselí - Strakonice 7:12 (7:7)
Telnice - Centrum Haná 14:15 (8:8)
Nové Veselí - Centrum Haná 13:12 (8:6)
Strakonice - Telnice 13:8 (7:5)
Nové Veselí - Telnice 12:8 (7:4)
Centrum Haná - Strakonice 16:17 (11:6)

Utkání o 9. místo

Hlohovec - Karviná "B" 19:12 (10:5)

Skupina C

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. HCB OKD Karviná "A" 61:25 8
2. MSPR Siódemka Miedź Legnica 54:45 6
3. KCTM Vysočina TJ Sokol N. Veselí 40:47 4
4. Sokol Telnice 40:58 2
5. HC Sporta Hlohovec 37:57 0

Legnica - Telnice 16:10 (12:2)
Karviná "A" - Nové Veselí 15:5 (11:2)
Hlohovec - Legnica 11:17 (4:9)
Telnice - Karviná "A" 7:20 (5:11)
Nové Veselí - Hlohovec 14:11 (8:4)
Karviná "A" - Legnica 15:8 (7:3)
Telnice - Hlohovec 15:10 (6:4)
Legnica - Nové Veselí 13:9 (6:4)
Hlohovec - Karviná "A" 5:11 (2:5)
Nové Veselí - Telnice 12:8 (7:4)

Skupina D

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Kodály Tatabánya 86:45 8
2. ŠKP Bratislava 81:52 6
3. HBC Strakonice 1921 61:53 4
4. TJ Sokol Centrum Haná 45:71 2
5. HCB OKD Karviná "B" 36:88 0

Tatabánya - Strakonice 15:11 (8:6) 
Karviná "B" - Centrum Haná 9:14 (4:7)
ŠKP Bratislava - Tatabánya 17:18 (10:7)
Strakonice - Karviná "B" 18:6 (9:4)
Centrum Haná - ŠKP Bratislava 10:23 (4:10)
Karviná "B" - Tatabánya 12:31 (2:21)
Strakonice - ŠKP Bratislava 15:16 (8:9)
Tatabánya - Centrum Haná 22:5 (12:2)
ŠKP Bratislava - Karviná "B" 25:9 (14:5)
Centrum Haná - Strakonice 16:17 (11:6)