I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Program - Sportovní hala

Pátek 21. 8. 2015

Čas Kategorie Domácí Hosté
Utkání v základních skupinách
8:00 mladší žáci Nové Veselí Telnice
8:40 starší žáci Nové Veselí "A" Havlíčkův Brod
9:20 starší žáci Nové Veselí "B" Centrum Haná
10:00 mladší žáci Centrum Haná Strakonice
10:40 mladší žáci ŠKP Bratislava Karviná "B"
11:20 starší žáci Strakonice ŠKP Bratislava
12:00 mladší žáci Hlohovec Karviná "A"
12:40 starší žáci Hlohovec Karviná
13:20 mladší žáci Legnica Nové Veselí
14:00 mladší žáci Tatabánya Centrum Haná
14:40 starší žáci Legnica Nové Veselí "A"
15:20 starší žáci Tatabánya Nové Veselí "B"
16:00 starší žáci Karviná Legnica
16:40 starší žáci ŠKP Bratislava Tatabánya
17:20 starší žáci Nové Veselí "A" Hlohovec
18:00 starší žáci Nové Veselí "B" Strakonice
18:40 mladší žáci Nové Veselí Hlohovec

19:30 Slavnostní zahájení

19:45 Utkání All Stars výběrů mladších žáků 2 x 10 minut
20:15 Utkání All Stars výběrů starších žáků 2 x 15 minut

Sobota 22. 8. 2015

Čas Kategorie Domácí Hosté
Utkání v základních skupinách
8:00 mladší žáci Centrum Haná ŠKP Bratislava
8:40 mladší žáci Telnice Karviná "A"
9:20 mladší žáci Strakonice Karviná "B"
10:00 mladší žáci Hlohovec Legnica
10:40 mladší žáci ŠKP Bratislava Tatabánya
11:20 starší žáci Havlíčkův Brod Karviná
12:00 starší žáci Centrum Haná ŠKP Bratislava
12:40 starší žáci Hlohovec Legnica
13:20 starší žáci Strakonice Tatabánya
14:00 starší žáci Karviná Nové Veselí "A"
14:40 starší žáci Tatabánya Centrum Haná
Utkání o umístění
15:20 mladší žáci 3. místo skupina D 4. místo skupina C
16:00 mladší žáci 3. místo skupina C 4. místo skupina D
16:40 starší žáci 3. místo skupina B 4. místo skupina A
17:20 starší žáci 3. místo skupina A 4. místo skupina B
18:00 mladší žáci 1. místo skupina D 2. místo skupina C
18:40 mladší žáci 1. místo skupina C 2. místo skupina D
19:20 starší žáci 1. místo skupina B 2. místo skupina A
20:00 starší žáci 1. místo skupina A 2. místo skupina B

Neděle 23. 8. 2015

Čas Kategorie Domácí Hosté
Utkání o umístění
8:00 mladší žáci 5. místo skupina C 5. místo skupina D
8:40 starší žáci 5. místo skupina A 5. místo skupina B
9:20 mladší žáci 4. místo skupina C 4. místo skupina D
10:00 starší žáci 4. místo skupina A 4. místo skupina B
10:40 mladší žáci 3. místo skupina C 3. místo skupina D
11:20 starší žáci 3. místo skupina A 3. místo skupina B
12:00 mladší žáci poražený 1. semifinále poražený 2. semifinále
12:40 starší žáci poražený 1. semifinále poražený 2. semifinále
13:20 mladší žáci vítěz 1. semifinále vítěz 2. semifinále
14:00 starší žáci vítěz 1. semifinále vítěz 2. semifinále

14:50 Slavnostní vyhlášení