I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Rozlosování

Účastníci

Mladší dorost (U17)
TJ Sokol Nové Veselí I. liga mladšího dorostu ČR
ŠKP Bratislava I. liga mladšího dorostu SR
HCB OKD Karviná I. liga mladšího dorostu ČR
HC Sporta Hlohovec I. liga mladšího dorostu SR
HC Dukla Praha I. liga mladšího dorostu ČR
SKP Frýdek-Místek I. liga mladšího dorostu ČR
HBC Ronal Jičín I. liga mladšího dorostu ČR
HK Slavoj Trebišov I. liga mladšího dorostu SR

Starší dorost (U19)
TJ Sokol Nové Veselí I. liga staršího dorostu ČR
ŠKP Bratislava I. liga staršího dorostu SR
HCB OKD Karviná I. liga staršího dorostu ČR
HC Sporta Hlohovec I. liga staršího dorostu SR
HC Dukla Praha I. liga staršího dorostu ČR
SKP Frýdek-Místek I. liga staršího dorostu ČR
Grundfos Tatabánya KK I. liga staršího dorostu Maďarsko
HBC Ronal Jičín I. liga staršího dorostu ČR

Rozdělení do skupin

Starší dorostenci (U19)
Skupina A Skupina B
TJ Sokol Nové Veselí HBC Ronal Jičín
Grundfos Tatabánya KK HC Dukla Praha
HCB OKD Karviná SKP Frýdek-Místek
HC Sporta Hlohovec ŠKP Bratislava

Mladší dorostenci (U17)
Skupina C Skupina D
TJ Sokol Nové Veselí HBC Ronal Jičín
HK Slavoj Trebišov HC Dukla Praha
HCB OKD Karviná SKP Frýdek-Místek
HC Sporta Hlohovec ŠKP Bratislava

Hrací systém

Mladší dorost:
Dvě skupiny se 4 týmy, každý s každým. Následují utkání o umístění.

Starší dorost:
Dvě skupiny se 4 týmy, každý s každým. Následují utkání o umístění.

Hrací časy

  • Mladší dorost 2 x 25 minut
  • Starší dorost 2 x 30 minut

Pátek 28. 8. 2015

Čas Kategorie Domácí Hosté Místo
Utkání v základních skupinách
14:00 mladší dorost Nové Veselí Trebišov SH N. Veselí
15:00 mladší dorost Jičín Dukla SH N. Veselí
16:00 starší dorost Nové Veselí Tatabánya SH N. Veselí
17:00 starší dorost Jičín Dukla SH N. Veselí
18:00 mladší dorost Frýdek-Místek Bratislava SH N. Veselí
19:00 starší dorost Frýdek-Místek Bratislava SH N. Veselí

Sobota 29. 8. 2015

Čas Kategorie Domácí Hosté Místo
Utkání v základních skupinách
08:30 mladší dorost Frýdek-Místek Jičín SH N. Veselí
09:30 mladší dorost Karviná Nové Veselí SH V. Meziříčí
09:40 mladší dorost Bratislava Dukla SH N. Veselí
10:40 starší dorost Karviná Nové Veselí SH V. Meziříčí
10:50 starší dorost Frýdek-Místek Jičín SH N. Veselí
11:50 mladší dorost Hlohovec Trebišov SH V. Meziříčí
12:00 starší dorost Bratislava Dukla SH N. Veselí
13:00 starší dorost Hlohovec Tatabánya SH V. Meziříčí
13:10 mladší dorost Dukla Frýdek-Místek SH N. Veselí
14:10 mladší dorost Trebišov Karviná SH V. Meziříčí
14:20 mladší dorost Jičín Bratislava SH N. Veselí
15:20 mladší dorost Nové Veselí Hlohovec SH V. Meziříčí
15:30 starší dorost Dukla Frýdek-Místek SH N. Veselí
16:30 starší dorost Tatabánya Karviná SH V. Meziříčí
16:40 starší dorost Jičín Bratislava SH N. Veselí
17:40 starší dorost Nové Veselí Hlohovec SH V. Meziříčí
17:50 mladší dorost Karviná Hlohovec SH N. Veselí
19:00 starší dorost Karviná Hlohovec SH N. Veselí

Neděle 30. 8. 2015

Čas Kategorie Domácí Hosté Místo
Utkání o umístění
08:00 mladší dorost C4 D4 SH N. Veselí
09:10 starší dorost A4 B4 SH N. Veselí
10:20 mladší dorost C3 D3 SH N. Veselí
11:30 starší dorost A3 B3 SH N. Veselí
12:40 mladší dorost C2 D2 SH N. Veselí
13:50 starší dorost A2 B2 SH N. Veselí
15:00 mladší dorost C1 D1 SH N. Veselí
16:10 starší dorost A1 B1 SH N. Veselí
17:00 Slavnostní vyhlášení