I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Výsledky - DP Stavební Cup 2015

Konečné pořadí - Minižáci

Pořadí Družstvo
1. Sokol Sokolnice A
2. Sokol Újezd u Brna A
3. TJ Sokol II Prostějov A
4. Sokol Telnice A
5. HBC Strakonice 1921
6. TJ STM Olomouc "šedí"
7. TJ Sokol Chrudim
8. TJ Sokol Nové Veselí A
9. TJ Jiskra Havlíčkův Brod C
10. TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
11. SK Velká Bystřice A
12. TJ Sokol Velké Meziříčí A
13. Tatran Litovel A
14. SK Kuřim A
15. TJ Jiskra Havlíčkův Brod A
16. TJ SPARTA Kutná Hora A
17. TJ STM Olomouc "červení"
18. TJ Sokol Velké Meziříčí B
19. TJ Jiskra Havlíčkův Brod D
20. Sokol Újezd u Brna B
21. TJ Sokol Nové Veselí D
22. TJ Sokol Chrudim B

Skupina o 1. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Sokol Sokolnice A 22:17 5
2. Sokol Újezd u Brna A 27:19 4
3. TJ Sokol II Prostějov A 18:19 2
4. Sokol Telnice A 15:27 1

Prostějov A - Sokolnice A 7:7 
Telnice A - Újezd u Brna A 6:14
Sokolnice A - Telnice A 9:5 
Újezd u Brna A - Prostějov A 8:7 
Újezd u Brna A - Sokolnice A 5:6 
Prostějov A - Telnice A 4:4 

Skupina o 5. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
5. HBC Strakonice 1921 26:19 5
6. TJ STM Olomouc "šedí" 29:16 4
7. TJ Sokol Chrudim 15:23 3
8. TJ Sokol Nové Veselí A 15:27 0

Nové Veselí A - Strakonice 4:10 
Chrudim A - Olomouc "šedí" 1:11 
Strakonice - Chrudim A 7:7 
Olomouc "šedí" - Nové Veselí A 10:6 
Olomouc "šedí" - Strakonice 8:9 
Nové Veselí A - Chrudim A 5:7 

Skupina o 9. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
9. TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 28:20 5
10. TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 29:30 3
11. SK Velká Bystřice A 22:26 2
12. TJ Sokol Velké Meziříčí A 31:34 2

Havlíčkův Brod C - Havlíčkův Brod B 9:9 
Velká Bystřice A - Velké Meziříčí A 11:10 
Havlíčkův Brod B - Velká Bystřice A 8:7 
Velké Meziříčí A - Havlíčkův Brod C 7:11 
Velké Meziříčí A - Havlíčkův Brod B 14:12 
Havlíčkův Brod C - Velká Bystřice A 8:4 

Skupina o 13. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
13. Tatran Litovel A 24:18 5
14. SK Kuřim A 25:17 4
15. TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 15:17 3
16. TJ SPARTA Kutná Hora A 13:25 0

Kutná Hora A - Kuřim A 4:11 
Havlíčkův Brod A - Litovel A 6:6 
Kuřim A - Havlíčkův Brod A 7:4 
Litovel A - Kutná Hora A 9:5 
Litovel A - Kuřim A 9:7 
Kutná Hora A - Havlíčkův Brod A 4:5 

Skupina o 17. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
17. TJ STM Olomouc "červení" 14:9 4
18. TJ Sokol Velké Meziříčí B 18:12 2
19. TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 7:18 0

Havlíčkův Brod D - Velké Meziříčí B 4:12 
Olomouc "červení" - Havlíčkův Brod D 6:3 
Velké Meziříčí B - Olomouc "červení" 6:8 

Skupina o 20. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
20. Sokol Újezd u Brna B 20:9 4
21. TJ Sokol Nové Veselí D 19:10 2
22. TJ Sokol Chrudim B 0:20 0

Chrudim B - Újezd u Brna B 0:10 
Nové Veselí B - Chrudim B 10:0 
Újezd u Brna B - Nové Veselí B 10:9 

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Sokol II Prostějov A 37:15 8
2. TJ Sokol Nové Veselí A 31:20 5
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 29:23 5
4. TJ SPARTA Kutná Hora A 23:43 2
5. TJ Sokol Velké Meziříčí B 15:34 0

Prostějov A - Velké Meziříčí B 8:1 
Kutná Hora A - Nové Veselí A 3:14 
Havlíčkův Brod C - Prostějov A 6:7 
Velké Meziříčí B - Kutná Hora A 6:8 
Nové Veselí A - Havlíčkův Brod C 5:5 
Kutná Hora A - Prostějov A 6:13 
Velké Meziříčí B - Havlíčkův Brod C 5:8 
Prostějov A - Nové Veselí A 9:2 
Havlíčkův Brod C - Kutná Hora A 10:6 
Nové Veselí A - Velké Meziříčí B 10:3 

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Sokol Telnice A 50:24 10
2. TJ Sokol Chrudim A 39:33 6
3. SK Velká Bystřice A 38:31 6
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 31:36 6
5. TJ STM Olomouc "červení" 30:42 1
6. TJ Sokol Nové Veselí B 23:45 1

Olomouc "červení" - Havlíčkův Brod A 7:8 
Telnice A - Velká Bystřice A 9:4 
Nové Veselí B - Chrudim A 5:9 
Olomouc "červení" - Telnice A 4:11 
Havlíčkův Brod A - Chrudim A 6:5 
Velká Bystřice A - Nové Veselí B 12:4 
Chrudim A - Olomouc "červení" 8:7 
Velká Bystřice A - Havlíčkův Brod A 10:4 
Telnice A - Nové Veselí B 10:2 
Velká Bystřice A - Chrudim A 3:8 
Nové Veselí B - Olomouc "červení" 6:6 
Havlíčkův Brod A - Telnice A 5:8 
Olomouc "červení" - Velká Bystřice A 6:9 
Chrudim A - Telnice A 9:12 
Havlíčkův Brod A - Nové Veselí B 8:6 

Skupina C

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Sokol Újezd u Brna A 57:28 10
2. TJ STM Olomouc "šedí" 51:28 8
3. TJ Sokol Velké Meziříčí A 58:39 6
4. Tatran Litovel A 44:40 4
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 21:50 2
6. TJ Sokol Chrudim B 15:61 0

Litovel A - Velké Meziříčí A 10:12 
Chrudim B - Olomouc "šedí" 3:11 
Havlíčkův Brod D - Újezd u Brna A 3:14 
Litovel A - Chrudim B 11:2 
Velké Meziříčí A - Újezd u Brna A 9:11 
Olomouc "šedí" - Havlíčkův Brod D 10:1 
Újezd u Brna A - Litovel A 12:10 
Olomouc "šedí" - Velké Meziříčí A 11:7 
Chrudim B - Havlíčkův Brod D 8:11 
Olomouc "šedí" - Újezd u Brna A 6:11 
Havlíčkův Brod D - Litovel A 1:7 
Velké Meziříčí A - Chrudim B 19:2 
Litovel A - Olomouc "šedí" 6:13 
Újezd u Brna A - Chrudim B 9:0 
Velké Meziříčí A - Havlíčkův Brod D 11:5 

Skupina D

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Sokol Sokolnice A 40:22 7
2. HBC Strakonice 1921 42:22 6
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 41:33 5
4. SK Kuřim A 38:36 2
5. Sokol Újezd u Brna B 11:59 0

Strakonice - Sokolnice A 5:10 
Kuřim A - Havlíčkův Brod B 9:12
Újezd u Brna B - Strakonice 2:15 
Sokolnice A - Kuřim A 11:5 
Havlíčkův Brod B - Újezd u Brna B 15:5 
Kuřim A - Strakonice 5:12 
Sokolnice A - Újezd u Brna B 10:3 
Strakonice - Havlíčkův Brod B 10:5 
Újezd u Brna B - Kuřim A 1:19 
Havlíčkův Brod B - Sokolnice A 9:9 

Konečné pořadí - Přípravka

Pořadí Družstvo
1. Sokol Sokolnice B
2. TJ Sokol Velké Meziříčí C
3. SK Kuřim C
4. SK Kuřim B
5. TJ Sokol II Prostějov B
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod E
7. Sokol Újezd u Brna C
8. TJ SPARTA Kutná Hora B
9. TJ Sokol Nové Veselí C
10. Sokol Telnice B
11. Tatran Litovel B
12. SK Velká Bystřice B
13. TJ Sokol Velké Meziříčí D
14. TJ Jiskra Havlíčkův Brod F
15. TJ Sokol Nové Veselí D
16. TJ Jiskra Havlíčkův Brod G

Skupina o 1. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Sokol Sokolnice B 28:12 6
2. TJ Sokol Velké Meziříčí C 28:15 4
3. SK Kuřim C 20:22 2
4. SK Kuřim B 7:34 0

Sokolnice B - Kuřim B 12:4 
Kuřim C - Velké Meziříčí C 6:12 
Kuřim B - Kuřim C 2:10 
Velké Meziříčí C - Sokolnice B 4:8 
Velké Meziříčí C - Kuřim B 12:1 
Sokolnice B - Kuřim C 8:4 

Skupina o 5. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
5. TJ Sokol II Prostějov B 21:16 6
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod E 23:20 3
7. Sokol Újezd u Brna C 19:24 2
8. TJ SPARTA Kutná Hora B 16:19 1

Prostějov B - Kutná Hora B 6:4 
Havlíčkův Brod E - Újezd u Brna C 11:6 
Kutná Hora B - Havlíčkův Brod E 6:6 
Újezd u Brna C - Prostějov B 6:7 
Újezd u Brna C - Kutná Hora B 7:6 
Prostějov B - Havlíčkův Brod E 8:6 

Skupina o 9. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
9. TJ Sokol Nové Veselí C 24:12 6
10. Sokol Telnice B 21:10 4
11. Tatran Litovel B 18:18 2
12. SK Velká Bystřice B 5:28 0

Nové Veselí C - Litovel B 10:7 
Telnice B - Velká Bystřice B 11:2 
Litovel B - Telnice B 4:7 
Velká Bystřice B - Nové Veselí C 2:10 
Velká Bystřice B - Litovel B 1:7 
Nové Veselí C - Telnice B 4:3 

Skupina o 13. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
13. TJ Sokol Velké Meziříčí D 12:6 5
14. TJ Jiskra Havlíčkův Brod F 14:10 4
15. TJ Sokol Nové Veselí D 9:11 3
16. TJ Jiskra Havlíčkův Brod G 9:17 0

Havlíčkův Brod G - Nové Veselí D 3:4 
Velké Meziříčí D - Havlíčkův Brod F 3:2 
Nové Veselí D - Velké Meziříčí D 3:3 
Havlíčkův Brod F - Havlíčkův Brod G 7:5 
Havlíčkův Brod F - Nové Veselí D 5:2 
Havlíčkův Brod G - Velké Meziříčí D 1:6 

Skupina E

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Sokol Sokolnice B 25:8 6
2. TJ Sokol II Prostějov B 14:12 4
3. TJ Sokol Nové Veselí C 20:17 2
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod G 4:26 0

Nové Veselí C - Sokolnice B 5:10 
Havlíčkův Brod G - Prostějov B 1:7 
Sokolnice B - Havlíčkův Brod G 8:1 
Prostějov B - Nové Veselí C 5:4 
Prostějov B - Sokolnice B 2:7 
Nové Veselí C - Havlíčkův Brod G 11:2 

Skupina F

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. SK Kuřim C 28:16 6
2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod E 22:17 4
3. Sokol Telnice B 19:19 2
4. TJ Sokol Velké Meziříčí D 4:21 0

Havlíčkův Brod E - Telnice B 7:6 
Velké Meziříčí D - Kuřim C 2:7 
Telnice B - Velké Meziříčí D 5:1 
Kuřim C - Havlíčkův Brod E 10:6 
Kuřim C - Telnice B 11:8 
Havlíčkův Brod E - Velké Meziříčí D 9:1 

Skupina G

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Sokol Velké Meziříčí C 38:5 6
2. Sokol Újezd u Brna C 22:18 4
3. SK Velká Bystřice B 9:22 2
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod F 5:29 0

Velké Meziříčí C - Velká Bystřice B 10:1 
Havlíčkův Brod F - Újezd u Brna C 1:10 
Velká Bystřice B - Havlíčkův Brod F 5:4 
Újezd u Brna C - Velké Meziříčí C 4:14 
Újezd u Brna C - Velká Bystřice B 8:3 
Velké Meziříčí C - Havlíčkův Brod F 14:0 

Skupina H

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. SK Kuřim B 23:8 6
2. TJ SPARTA Kutná Hora B 16:14 4
3. Tatran Litovel B 13:19 2
4. TJ Sokol Nové Veselí D 10:21 0

Nové Veselí D - Litovel B 5:7 
Kuřim B - Kutná Hora B 7:4 
Litovel B - Kuřim B 3:8 
Kutná Hora B - Nové Veselí D 6:4 
Kutná Hora B - Litovel B 6:3 
Nové Veselí D - Kuřim B 1:8