I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Rozlosování

Účastníci

Minižáci
Skupina A Skupina B
TJ Sokol Nové Veselí A TJ Jiskra Havlíčkův Brod A
TJ Sokol Velké Meziříčí B TJ Sokol Nové Veselí B
TJ Jiskra Havlíčkův Brod C Sokol Telnice A
TJ SPARTA Kutná Hora A TJ Sokol Chrudim A
TJ Sokol II Prostějov A TJ STM Olomouc "červení"
  SK Velká Bystřice A
Skupina C Skupina D
TJ Sokol Velké Meziříčí A TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
TJ Jiskra Havlíčkův Brod D Sokol Sokolnice A
TJ Sokol Chrudim B Sokol Újezd u Brna B
Sokol Újezd u Brna A SK Kuřim A
Tatran Litovel A HBC Strakonice 1921
TJ STM Olomouc "šedí"  

Přípravka
Skupina E Skupina F
TJ Sokol Nové Veselí C TJ Jiskra Havlíčkův Brod E
TJ Jiskra Havlíčkův Brod G TJ Sokol Velké Meziříčí D
TJ Sokol II Prostějov B SK Kuřim C
Sokol Sokolnice B Sokol Telnice B
Skupina G Skupina H
TJ Sokol Velké Meziříčí C TJ Sokol Nové Veselí D
TJ Jiskra Havlíčkův Brod F SK Kuřim B
Sokol Újezd u Brna C TJ SPARTA Kutná Hora B
SK Velká Bystřice B Tatran Litovel B

Pořadí utkání

Hřiště č. 1

Čas Číslo utkání Tým domácí Tým hosté Hřiště
Základní skupiny
8:00 DPSC15_A001 Nové Veselí A Velké Meziříčí B 1
8:11 DPSC15_E001 Nové Veselí C Havlíčkův Brod G 1
8:22 DPSC15_D001 Havlíčkův Brod B Sokolnice A 1
8:33 DPSC15_A002 Havlíčkův Brod C Kutná Hora A 1
8:44 DPSC15_E002 Prostějov B Sokolnice B 1
8:55 DPSC15_H002 Kutná Hora B Litovel B 1
9:06 DPSC15_A003 Prostějov A Nové Veselí A 1
9:17 DPSC15_D003 Strakonice Havlíčkův Brod B 1
9:28 DPSC15_A004 Velké Meziříčí B Havlíčkův Brod C 1
9:39 DPSC15_E003 Prostějov B Nové Veselí C 1
9:50 DPSC15_A005 Kutná Hora A Prostějov A 1
10:01 DPSC15_D004 Sokolnice A Újezd u Brna B 1
10:12 DPSC15_E004 Sokolnice B Havlíčkův Brod G 1
10:23 DPSC15_A006 Nové Veselí A Havlíčkův Brod C 1
10:34 DPSC15_D006 Havlíčkův Brod B Újezd u Brna B 1
10:45 DPSC15_H004 Litovel B Kuřim B 1
10:56 DPSC15_D007 Sokolnice A Kuřim A 1
11:07 DPSC15_E005 Havlíčkův Brod G Prostějov B 1
11:18 DPSC15_H005 Kuřim B Kutná Hora B 1
11:29 DPSC15_A007 Velké Meziříčí B Kutná Hora A 1
11:40 DPSC15_A008 Havlíčkův Brod C Prostějov A 1
11:51 DPSC15_E006 Nové Veselí C Sokolnice B 1
12:02 DPSC15_A010 Prostějov A Velké Meziříčí B 1
12:13 DPSC15_A009 Kutná Hora A Nové Veselí A 1
12:24 DPSC15_D010 Strakonice Sokolnice A 1
Utkání o umístění
12:45 DPSC15_M13_001 A4 B4 1
12:56 DPSC15_P09_001 E3 F3 1
13:07 DPSC15_M01_001 A1 B1 1
13:18 DPSC15_M13_002 C4 D4 1
13:29 DPSC15_P09_002 G3 H3 1
13:40 DPSC15_M01_002 C1 D1 1
13:51 DPSC15_M13_003 C4 A4 1
14:02 DPSC15_P09_003 G3 E3 1
14:13 DPSC15_M01_003 C1 A1 1
14:24 DPSC15_M13_004 D4 B4 1
14:35 DPSC15_P09_004 H3 F3 1
14:46 DPSC15_M01_004 D1 B1 1
14:57 DPSC15_M13_005 B4 C4 1
15:08 DPSC15_P09_005 F3 G3 1
15:19 DPSC15_M01_005 B1 C1 1
15:30 DPSC15_M13_006 A4 D4 1
15:41 DPSC15_P09_006 E3 H3 1
15:52 DPSC15_M01_006 A1 D1 1
16:10 Slavnostní vyhlášení

Hřiště č. 2

Čas Číslo utkání Tým domácí Tým hosté Hřiště
Základní skupiny
8:00 DPSC15_B001 Havlíčkův Brod A Nové Veselí B 2
8:11 DPSC15_F001 Havlíčkův Brod E Velké Meziříčí D 2
8:22 DPSC15_H001 Nové Veselí D Kuřim B 2
8:33 DPSC15_B002 Chrudim A Telnice A 2
8:44 DPSC15_F002 Kuřim C Telnice B 2
8:55 DPSC15_B003 Olomouc "červení" Velká Bystřice A 2
9:06 DPSC15_B004 Havlíčkův Brod A Telnice A 2
9:17 DPSC15_B005 Nové Veselí B Olomouc "červení" 2
9:28 DPSC15_B006 Velká Bystřice A Chrudim A 2
9:39 DPSC15_F003 Kuřim C Havlíčkův Brod E 2
9:50 DPSC15_B007 Telnice A Nové Veselí B 2
10:01 DPSC15_D005 Kuřim A Strakonice 2
10:12 DPSC15_F004 Telnice B Velké Meziříčí D 2
10:23 DPSC15_B008 Velká Bystřice A Havlíčkův Brod A 2
10:34 DPSC15_B009 Chrudim A Olomouc "červení" 2
10:45 DPSC15_B010 Velká Bystřice A Nové Veselí B 2
10:56 DPSC15_B011 Havlíčkův Brod A Chrudim A 2
11:07 DPSC15_F005 Velké Meziříčí D Kuřim C 2
11:18 DPSC15_D008 Újezd u Brna B Strakonice 2
11:29 DPSC15_B012 Olomouc "červení" Telnice A 2
11:40 DPSC15_B013 Nové Veselí B Chrudim A 2
11:51 DPSC15_F006 Havlíčkův Brod E Telnice B 2
12:02 DPSC15_B014 Telnice A Velká Bystřice A 2
12:13 DPSC15_B015 Olomouc "červení" Havlíčkův Brod A 2
Utkání o umístění
12:45 DPSC15_M17_001 Y5 B5 2
12:56 DPSC15_P05_001 E2 F2 2
13:07 DPSC15_M05_001 A2 B2 2
13:18 DPSC15_M17_002 B5 C5 2
13:29 DPSC15_P05_002 G2 H2 2
13:40 DPSC15_M05_002 C2 D2 2
13:51 DPSC15_M17_003 C5 Y5 2
14:02 DPSC15_P05_003 G2 E2 2
14:13 DPSC15_M05_003 C2 A2 2
14:24 DPSC15_M20_001 X5 B6 2
14:35 DPSC15_P05_004 H2 F2 2
14:46 DPSC15_M05_004 D2 B2 2
14:57 DPSC15_M20_002 B6 C6 2
15:08 DPSC15_P05_005 F2 G2 2
15:19 DPSC15_M05_005 B2 C2 2
15:30 DPSC15_M20_003 C6 X5 2
15:41 DPSC15_P05_006 E2 H2 2
15:52 DPSC15_M05_006 A2 D2 2
16:10 Slavnostní vyhlášení

Poznámka: Y5 je lepší z týmů na pozici A5 a D5, X5 je horší z týmů na pozici A5 a D5

Hřiště č. 3

Čas Číslo utkání Tým domácí Tým hosté Hřiště
Základní skupiny
8:00 DPSC15_C001 Velké Meziříčí A Havlíčkův Brod D 3
8:11 DPSC15_G001 Velké Meziříčí C Havlíčkův Brod F 3
8:22 DPSC15_D002 Újezd u Brna B Kuřim A 3
8:33 DPSC15_C002 Újezd u Brna A Chrudim B 3
8:44 DPSC15_G002 Újezd u Brna C Velká Bystřice B 3
8:55 DPSC15_C003 Litovel A Olomouc "šedí" 3
9:06 DPSC15_C004 Velké Meziříčí A Chrudim B 3
9:17 DPSC15_C005 Havlíčkův Brod D Litovel A 3
9:28 DPSC15_C006 Olomouc "šedí" Újezd u Brna A 3
9:39 DPSC15_G003 Újezd u Brna C Velké Meziříčí C 3
9:50 DPSC15_C007 Chrudim B Havlíčkův Brod D 3
10:01 DPSC15_H003 Kutná Hora B Nové Veselí D 3
10:12 DPSC15_G004 Velká Bystřice B Havlíčkův Brod F 3
10:23 DPSC15_C008 Olomouc "šedí" Velké Meziříčí A 3
10:34 DPSC15_C009 Újezd u Brna A Litovel A 3
10:45 DPSC15_C010 Olomouc "šedí" Havlíčkův Brod D 3
10:56 DPSC15_C011 Velké Meziříčí A Újezd u Brna A 3
11:07 DPSC15_G005 Havlíčkův Brod F Újezd u Brna C 3
11:18 DPSC15_D009 Kuřim A Havlíčkův Brod B 3
11:29 DPSC15_C012 Litovel A Chrudim B 3
11:40 DPSC15_C013 Havlíčkův Brod D Újezd u Brna A 3
11:51 DPSC15_G006 Velké Meziříčí C Velká Bystřice B 3
12:02 DPSC15_C014 Chrudim B Olomouc "šedí" 3
12:13 DPSC15_C015 Litovel A Velké Meziříčí A 3
12:24 DPSC15_H006 Nové Veselí D Litovel B 3
Utkání o umístění
12:45 DPSC15_P13_001 E4 F4 3
12:56 DPSC15_M09_001 A3 B3 3
13:07 DPSC15_P01_001 E1 F1 3
13:18 DPSC15_P13_002 G4 H4 3
13:29 DPSC15_M09_002 C3 D3 3
13:40 DPSC15_P01_002 G1 H1 3
13:51 DPSC15_P13_003 G4 E4 3
14:02 DPSC15_M09_003 C3 A3 3
14:13 DPSC15_P01_003 G1 E1 3
14:24 DPSC15_P13_004 H4 F4 3
14:35 DPSC15_M09_004 D3 B3 3
14:46 DPSC15_P01_004 H1 F1 3
14:57 DPSC15_P13_005 F4 G4 3
15:08 DPSC15_M09_005 B3 C3 3
15:19 DPSC15_P01_005 F1 G1 3
15:30 DPSC15_P13_006 E4 H4 3
15:41 DPSC15_M09_006 A3 D3 3
15:52 DPSC15_P01_006 E1 H1 3
16:10 Slavnostní vyhlášení