I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Rozlosování

Účastníci

Mladší dorost
TJ Sokol Nové Veselí I. liga mladšího dorostu ČR
Handball KP Brno II. liga mladšího dorostu ČR
ŠKP Bratislava I. liga mladšího dorostu SR
Tatran Prešov I. liga mladšího dorostu SR

Starší dorost
TJ Sokol Nové Veselí I. liga staršího dorostu ČR
Handball KP Brno I. liga staršího dorostu ČR
ŠKP Bratislava I. liga staršího dorostu SR
Tatran Prešov I. liga staršího dorostu SR

Hrací systém

Mladší dorost:
Turnajovým způsobem každý s každým.

Starší dorost:
Turnajovým způsobem každý s každým.

Hrací časy

  • Mladší dorost 2 x 30 minut
  • Starší dorost 2 x 30 minut

Sobota 24. 1. 2015

Čas Kategorie Domácí Hosté
09:00 mladší dorost KP Brno Nové Veselí
10:30 starší dorost KP Brno Nové Veselí
12:00 mladší dorost Prešov Bratislava
13:30 starší dorost Prešov Bratislava
15:00 mladší dorost Bratislava KP Brno
16:30 starší dorost Bratislava KP Brno
18:00 starší dorost Nové Veselí Prešov

Neděle 25. 1. 2015

Čas Kategorie Domácí Hosté
08:30 mladší dorost Nové Veselí Prešov
10:00 starší dorost KP Brno Prešov
11:30 mladší dorost KP Brno Prešov
13:00 mladší dorost Bratislava Nové Veselí
14:30 starší dorost Bratislava Nové Veselí
15:45 Slavnostní vyhlášení