I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Výsledky - LEDOPA Oil Cup 2015

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. TJ Sokol Nové Veselí
2. TJ Jiskra Třeboň
3. 1. HC Wendy Mělník
4. TJ Sokol Velké Meziříčí
5. Sokol Sokolnice
6. Tatran Bohunice
7. HBC Strakonice 1921
8. Sokol Újezd u Brna
9. TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10. MSPR Siódemka Miedź Legnica

Finále

Nové Veselí - Třeboň 12:11

Utkání o 3.místo

Mělník - Velké Meziříčí 14:10 

Semifinále

Třeboň - Mělník 10:9 (7:6) 
Nové Veselí - Velké Meziříčí 11:8 (6:5) 

Utkání o 5. místo

Bohunice - Sokolnice 4:18 (4:7) 

Utkání o 7. místo

Újezd u Brna - Strakonice 9:11 (4:8) 

Utkání o 9. místo

Legnica - Havlíčkův Brod 12:13 (6:8) 

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Sokol Nové Veselí A 62:40 8
2. 1. HC Wendy Mělník 72:43 6
3. Tatran Bohunice 50:54 4
4. Sokol Újezd u Brna 50:82 2
5. MSPR Siódemka Miedź Legnica 40:55 0

Mělník - Legnica 12:9 (7:3) 
Bohunice - Nové Veselí 8:15 (4:8) 
Újezd u Brna - Mělník 8:35 (5:17) 
Legnica - Bohunice 13:16 (6:9) 
Nové Veselí - Újezd u Brna 19:14 (13:10) 
Bohunice - Mělník 11:12 (6:8) 
Legnica - Újezd u Brna 13:14 (7:7) 
Mělník - Nové Veselí 13:15 (6:9) 
Újezd u Brna - Bohunice 14:15 (8:5) 
Nové Veselí - Legnica 13:5 (7:1) 

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Jiskra Třeboň 61:27 8
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 51:37 5
3. Sokol Sokolnice 34:30 5
4. HBC Strakonice 1921 42:44 2
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18:68 0

Třeboň - Havlíčkův Brod 18:5 (10:1) 
Strakonice - Velké Meziříčí 10:16 (6:11) 
Sokolnice - Třeboň 5:12 (4:5) 
Havlíčkův Brod - Strakonice 5:18 (2:10) 
Velké Meziříčí - Sokolnice 8:8 (3:4) 
Strakonice - Třeboň 8:16 (3:12) 
Havlíčkův Brod - Sokolnice 4:14 (1:5) 
Třeboň - Velké Meziříčí 15:9 (8:5) 
Sokolnice - Strakonice 7:6 (3:3) 
Velké Meziříčí - Havlíčkův Brod 18:4 (11:1)