I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Výsledky - starší žáci

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. HCB OKD Karviná
2. TJ Sokol Centrum Haná
3. KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí
4. Sokol Telnice
5. MSPR Siódemka Miedź Legnica
6. ŠKP Bratislava A
7. HBC Strakonice 1921
8. ŠKP Bratislava B

Finále

Centrum Haná - Karviná 19:23 (8:15) 

Utkání o 3.místo

Telnice - Nové Veselí 17:20 (10:11)

Semifinále

Karviná - Nové Veselí 22:12 (12:6) 
Centrum Haná - Telnice 24:11 (10:5)

Utkání o 5. - 8.místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
5. MSPR Siódemka Miedź Legnica 78:47 6
6. ŠKP Bratislava A 42:47 2
7. HBC Strakonice 1921 50:57 2
8. ŠKP Bratislava B 37:56 2

Legnica - Strakonice 28:21 (15:8)
ŠKP Bratislava B - ŠKP Bratislava A 11:13 (4:9)
Legnica - ŠKP Bratislava A 21:15 (13:6)
Strakonice - ŠKP Bratislava B 14:15 (9:8)

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Sokol Centrum Haná 67:51 5
2. KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí 70:57 4
3. MSPR Siódemka Miedź Legnica 73:58 3
4. ŠKP Bratislava B 34:78 0

Nové Veselí - Centrum Haná 20:21 (13:15)
ŠKP Bratislava B - Legnica 11:29 (4:12)
Centrum Haná - ŠKP Bratislava B 23:8 (11:3)
Legnica - Nové Veselí 21:24 (12:14)
Legnica - Centrum Haná 23:23 (11:12)
Nové Veselí - ŠKP Bratislava B 26:15 (13:6) 

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. HCB OKD Karviná 78:36 6
2. Sokol Telnice 51:60 4
3. HBC Strakonice 1921 49:66 2
4. ŠKP Bratislava A 37:53 0

ŠKP Bratislava A - Strakonice 14:15 (6:8)
Telnice - Karviná 13:26 (7:12)
Strakonice - Telnice 20:23 (11:13)
Karviná - ŠKP Bratislava A 23:9 (13:4)
Karviná - Strakonice 29:14 (15:6)
ŠKP Bratislava A - Telnice 14:15 (5:5)