I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Rozlosování

Účastníci

Starší žáci
Skupina A Skupina B
KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí  ŠKP Bratislava A 
ŠKP Bratislava B  Sokol Telnice 
MSPR Siódemka Miedź Legnica  HCB OKD Karviná 
TJ Sokol Centrum Haná  HBC Strakonice 1921 

Mladší žáci
Skupina C
KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí 
ŠKP Bratislava 
Sokol Telnice 
SKP Frýdek-Místek 
HCB OKD Karviná 
TJ Sokol Centrum Haná 
HBC Strakonice 1921 

Hrací systém

Mladší žáci:
Jedna skupina se 7 týmy (každý s každým).

Starší žáci:
Dvě skupiny po 4 týmech (každý s každým), poté utkání o konečné umístění.
Týmy z 3. a 4. místa sehrají utkání ve skupině o celkové 5. až 8. místo, utkání ze základní skupiny se započítávají.
Týmy z 1. a 2. místa sehrají křížem rozřazovací utkání o finále a o 3. místo.

Hrací časy

Mladší žáci:

  • všechna utkání 2 x 15 minut

Starší žáci:

  • všechna utkání 2 x 20 minut

Pátek 22. 8. 2014

Čas Kategorie Domácí Hosté
8:00 mladší žáci Nové Veselí ŠKP Bratislava
8:40 starší žáci Nové Veselí ŠKP Bratislava B
9:50 starší žáci ŠKP Bratislava A Telnice
10:40 mladší žáci Telnice Centrum Haná
11:20 mladší žáci Strakonice Frýdek-Místek
12:00 mladší žáci Karviná Nové Veselí
12:40 starší žáci Legnica Centrum Haná
13:30 starší žáci Karviná Strakonice
14:20 mladší žáci ŠKP Bratislava Telnice
15:00 mladší žáci Centrum Haná Frýdek-Místek
15:40 starší žáci Legnica Nové Veselí
16:30 starší žáci Karviná ŠKP Bratislava A
17:20 mladší žáci Strakonice Karviná
18:00 starší žáci Centrum Haná ŠKP Bratislava B
18:50 starší žáci Strakonice Telnice

19:45 Slavnostní zahájení

20:00 Utkání All Stars výběrů mladších žáků 2 x 10 minut
20:30 Utkání All Stars výběrů starších žáků 2 x 15 minut

Sobota 23. 8. 2014

Čas Kategorie Domácí Hosté
8:00 mladší žáci Nové Veselí Telnice
8:40 mladší žáci ŠKP Bratislava Centrum Haná
9:20 mladší žáci Frýdek-Místek Karviná
10:00 starší žáci ŠKP Bratislava B Legnica
10:50 starší žáci Telnice Karviná
11:40 mladší žáci Telnice Strakonice
12:20 mladší žáci Nové Veselí Centrum Haná
13:00 starší žáci Nové Veselí Centrum Haná
13:50 starší žáci ŠKP Bratislava A Strakonice
14:40 mladší žáci Karviná ŠKP Bratislava
15:20 mladší žáci Telnice Frýdek-Místek
16:00 starší žáci 3. místo skupina B 4. místo skupina A
16:50 starší žáci 3. místo skupina A 4. místo skupina B
17:40 mladší žáci Strakonice Nové Veselí
18:20 mladší žáci Centrum Haná Karviná
19:00 starší žáci 1. místo skupina A 2. místo skupina B
19:50 starší žáci 1. místo skupina B 2. místo skupina A

Neděle 24. 8. 2014

Čas Kategorie Domácí Hosté
8:00 mladší žáci Frýdek-Místek ŠKP Bratislava
8:40 mladší žáci Centrum Haná Strakonice
9:20 mladší žáci Karviná Telnice
10:00 starší žáci 4. místo skupina A 4. místo skupina B
10:50 starší žáci 3. místo skupina A 3. místo skupina B
11:40 mladší žáci Frýdek-Místek Nové Veselí
12:20 mladší žáci ŠKP Bratislava Strakonice
13:00 starší žáci o 3.místo  
13:50 starší žáci Finále  

14:45 Slavnostní vyhlášení