I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Rozlosování

Účastníci

Mladší dorost
TJ Sokol Nové Veselí I. liga mladšího dorostu ČR
ŠKP Bratislava I. liga mladšího dorostu SR
HCB OKD Karviná I. liga mladšího dorostu ČR
HC Sporta Hlohovec I. liga mladšího dorostu SR
HC Dukla Praha I. liga mladšího dorostu ČR
HBC Ronal Jičín I. liga mladšího dorostu ČR

Starší dorost
TJ Sokol Nové Veselí I. liga staršího dorostu ČR
ŠKP Bratislava I. liga staršího dorostu SR
HCB OKD Karviná I. liga staršího dorostu ČR
HC Sporta Hlohovec I. liga staršího dorostu SR
HC Dukla Praha I. liga staršího dorostu ČR
HBC Ronal Jičín I. liga staršího dorostu ČR

Hrací systém

Mladší dorost:
Turnajovým způsobem každý s každým.

Starší dorost:
Turnajovým způsobem každý s každým.

Hrací časy

  • Mladší dorost 2 x 20 minut
  • Starší dorost 2 x 20 minut

Pátek 29. 8. 2014

Čas Kategorie Domácí Hosté
16:00 mladší dorost Nové Veselí ŠKP Bratislava
16:50 starší dorost Nové Veselí ŠKP Bratislava
17:40 mladší dorost Hlohovec Dukla Praha
18:30 starší dorost Hlohovec Dukla Praha

Sobota 30. 8. 2014

Čas Kategorie Domácí Hosté
08:00 mladší dorost Nové Veselí Dukla Praha
08:50 starší dorost Nové Veselí Dukla Praha
09:40 mladší dorost Jičín Hlohovec
10:30 starší dorost Jičín Hlohovec
11:20 mladší dorost ŠKP Bratislava Karviná
12:10 starší dorost ŠKP Bratislava Karviná
13:00 mladší dorost Nové Veselí Hlohovec
13:50 starší dorost Nové Veselí Hlohovec
14:40 mladší dorost Dukla Praha ŠKP Bratislava
15:30 starší dorost Dukla Praha ŠKP Bratislava
16:20 mladší dorost Jičín Nové Veselí
17:10 starší dorost Jičín Nové Veselí
18:00 mladší dorost Hlohovec Karviná
18:50 starší dorost Hlohovec Karviná
19:40 mladší dorost Karviná Jičín
20:30 starší dorost Karviná Jičín

Neděle 31. 8. 2014

Čas Kategorie Domácí Hosté
08:00 mladší dorost Jičín ŠKP Bratislava
08:50 starší dorost Jičín ŠKP Bratislava
09:40 mladší dorost Karviná Dukla Praha
10:30 starší dorost Karviná Dukla Praha
11:20 mladší dorost ŠKP Bratislava Hlohovec
12:10 starší dorost ŠKP Bratislava Hlohovec
13:00 mladší dorost Dukla Praha Jičín
13:50 starší dorost Dukla Praha Jičín
14:40 mladší dorost Karviná Nové Veselí
15:30 starší dorost Karviná Nové Veselí
16:30 Slavnostní vyhlášení