I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Výsledky

 

Minižáci

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. Sokol Sokolnice 
2. Tatran Litovel "A" 
3. Sokol Újezd u Brna "A"
4. Sokol II Prostějov "A" 
5. Sokol Telnice "A" 
6. TJ Sokol Nové Veselí "A"
7. SK Kuřim "B"
8. Sokol Telnice "B" 
9. TJ Sokol Velké Meziříčí "A"
10. TJ Sokol Nové Veselí "B"
11. SK Kuřim "A"

Finále

Sokolnice - Litovel "A"  15:7 

Utkání o 3. místo

Újezd u Brna "A" - Prostějov "A" 8:7 

Semifinále

Sokolnice - Újezd u Brna "A"  14:4 
Litovel "A" - Prostějov "A"  11:10 pp 

Utkání o 5. místo

Nové Veselí "A" - Telnice "A" 11:13 

Utkání o 7. místo

Telnice "B" - Kuřim "B" 4:19 

Utkání o 5. až 8. místo

Kuřim "B" - Telnice "A"  9:16 
Nové Veselí "A" - Telnice "B"  15:7 

Skupina o 9. až 11. místo

9. TJ Sokol Velké Meziříčí "A" 23:13 4
10. TJ Sokol Nové Veselí "B" 18:16 2
11. SK Kuřim "A" 14:26 0

Velké Meziříčí "A" - Nové Veselí "B"  8:7 
Nové Veselí "B" - Kuřim "A"  11:8 
Kuřim "A" - Velké Meziříčí "A"  6:15 

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Sokol Sokolnice 73:55 10
2. Sokol II Prostějov "A" 65:46 6
3. TJ Sokol Nové Veselí "A" 81:68 6
4. Sokol Telnice "A" 58:43 6
5. TJ Sokol Velké Meziříčí "A" 54:62 2
6. SK Kuřim "A" 28:85 0

Prostějov "A" - Nové Veselí "A" 21:17 
Kuřim "A" - Sokolnice 7:17 
Velké Meziříčí "A" - Telnice "A" 9:17 
Prostějov "A" - Kuřim "A" 19:4 
Nové Veselí "A" - Telnice "A" 14:10 
Sokolnice - Velké Meziříčí "A" 15:14 
Telnice "A" - Prostějov "A" 8:6 
Sokolnice - Nové Veselí "A" 18:16 
Kuřim "A" - Velké Meziříčí "A" 6:15 
Sokolnice - Telnice "A" 12:10 
Velké Meziříčí "A" - Prostějov "A" 6:11 
Nové Veselí "A" - Kuřim "A" 21:9 
Prostějov "A" - Sokolnice 8:11 
Telnice "A" - Kuřim "A" 13:2 
Nové Veselí "A" - Velké Meziříčí "A" 13:10

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Tatran Litovel "A" 51:32 8
2. Sokol Újezd u Brna "A" 43:36 6
3. SK Kuřim "B" 56:42 4
4. Sokol Telnice "B" 21:40 2
5. TJ Sokol Nové Veselí "B" 34:55 0

Litovel "A" - Telnice "B" 12:5 
Újezd u Brna "A" - Nové Veselí "B" 13:10 
Kuřim "B" - Litovel "A" 10:12 
Telnice "B" - Újezd u Brna "A" 4:8 
Nové Veselí "B" - Kuřim "B" 13:19 
Újezd u Brna "A" - Litovel "A" 10:11 
Telnice "B" - Kuřim "B" 5:16 
Litovel "A" - Nové Veselí "B" 16:7 
Kuřim "B" - Újezd u Brna "A" 11:12 
Nové Veselí "B" - Telnice "B" 4:7 

Přípravka

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. Sokol Telnice "C" 
2. Tatran Litovel "B" 
3. TJ Sparta Kutná Hora
4. Sokol II Prostějov "B"
5. Sokol Újezd u Brna "B"
6. SK Kuřim "D"
7. SK Kuřim "E"
8. TJ Sokol Nové Veselí "C" 
9. SK Kuřim "C" 

Finále

Litovel "B" - Telnice "C" 8:9 

Utkání o 3. místo

Kutná Hora - Prostějov "B"  12:10 

Semifinále

Telnice "C" - Prostějov "B"  14:10 
Kutná Hora - Litovel "B"  9:13 

Skupina o 5. až 9. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
5. Sokol Újezd u Brna "B" 32:26 6
6. SK Kuřim "D" 45:15 6
7. SK Kuřim "E" 28:34 4
8. TJ Sokol Nové Veselí "C" 19:38 2
9. SK Kuřim "C" 13:22 2

Kuřim "E" - Újezd u Brna "B"  9:5 
Nové Veselí "C" - Kuřim "D"  1:15 
Kuřim "C" - Kuřim "D"  3:7 
Kuřim "C" - Újezd u Brna "B" 2:8 
Kuřim "E" - Kuřim "D"  1:14 
Nové Veselí "C" - Újezd u Brna "B" 6:7 
Nové Veselí "C" - Kuřim "E" 8:15 
Kuřim "C" - Kuřim "E" 7:3 
Újezd u Brna "B" - Kuřim "D" 12:9 
Nové Veselí "C" - Kuřim "C"  4:1 

Skupina C

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ< Sparta Kutná Hora 54:21 7
2. Sokol II Prostějov "B" 34:14 7
3. SK Kuřim "E" 24:35 2
4. SK Kuřim "C" 11:27 2
5. TJ Sokol Nové Veselí "C" 16:42 2

Prostějov "B" - Kuřim "C" 6:1 
Kutná Hora - Nové Veselí "C" 19:4 
Kuřim "E" - Prostějov "B" 2:10 
Kuřim "C" - Kutná Hora 2:14 
Nové Veselí "C" - Kuřim "E" 8:15 
Kutná Hora - Prostějov "B" 11:11 
Kuřim "C" - Kuřim "E" 7:3 
Prostějov "B" - Nové Veselí "C" 7:0 
Kuřim "E" - Kutná Hora 4:10 
Nové Veselí "C" - Kuřim "C" 4:1 

Skupina D

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Sokol Telnice "C"  36:19 
2. Tatran Litovel "B"  33:26 
3. Sokol Újezd u Brna "B"  30:35 
4. SK Kuřim "D" 19:38 

Kuřim "D" - Litovel "B" 6:14 
Telnice "C" - Újezd u Brna "B" 14:8 
Litovel "B" - Telnice "C" 7:10 
Újezd u Brna "B" - Kuřim "D" 12:9 
Újezd u Brna "B" - Litovel "B" 10:12 
Kuřim "D" - Telnice "C" 4:12