I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Rozlosování

Účastníci

Minižáci
Skupina A Skupina B
TJ Sokol Nové Veselí "A" TJ Sokol Nové Veselí "B"
TJ Sokol Velké Meziříčí "A" Sokol Telnice "B"
SK Kuřim "A" SK Kuřim "B"
Sokol Telnice "A" Sokol Újezd u Brna "A"
Sokol II Prostějov "A" Tatran Litovel "A"
Sokol Sokolnice  

Přípravka
Skupina C Skupina D
TJ Sokol Nové Veselí "C" SK Kuřim "D"
SK Kuřim "C" Sokol Telnice "C"
SK Kuřim "E" Sokol Újezd u Brna "B"
TJ Sparta Kutná Hora Tatran Litovel "B"
Sokol II Prostějov "B"  

Pořadí zápasů

Čas Číslo utkání Tým domácí Tým hosté Hřiště
Základní skupiny
9:00 DPSC14_A001 Nové Veselí "A" Velké Meziříčí "A" 1
9:00 DPSC14_C001 Nové Veselí "C" Kuřim "C" 3
9:17 DPSC14_A002 Telnice "A" Kuřim "A" 1
9:17 DPSC14_B001 Nové Veselí "B" Telnice "B" 2
9:17 DPSC14_D001 Kuřim "D" Telnice "C" 3
9:34 DPSC14_A003 Prostějov "A" Sokolnice 1
9:34 DPSC14_B002 Kuřim "B" Újezd u Brna "A" 2
9:34 DPSC14_C002 Kuřim "E" Kutná Hora 3
9:51 DPSC14_A004 Nové Veselí "A" Kuřim "A" 1
9:51 DPSC14_B003 Litovel "A" Nové Veselí "B" 2
9:51 DPSC14_D002 Újezd u Brna "B" Litovel "B" 3
10:08 DPSC14_A005 Velké Meziříčí "A" Prostějov "A" 1
10:08 DPSC14_B004 Telnice "B" Kuřim "B" 2
10:08 DPSC14_C003 Prostějov "B" Nové Veselí "C" 3
10:25 DPSC14_A006 Sokolnice Telnice "A" 1
10:25 DPSC14_B005 Újezd u Brna "A" Litovel "A" 2
10:25 DPSC14_C004 Kuřim "C" Kuřim "E" 3
10:42 DPSC14_A008 Sokolnice Nové Veselí "A" 1
10:42 DPSC14_B006 Nové Veselí "B" Kuřim "B" 2
10:42 DPSC14_D003 Újezd u Brna "B" Kuřim "D" 3
10:59 DPSC14_A009 Telnice "A" Prostějov "A" 1
10:59 DPSC14_A007 Kuřim "A" Velké Meziříčí "A" 2
10:59 DPSC14_C005 Kutná Hora Prostějov "B" 3
11:16 DPSC14_A010 Sokolnice Velké Meziříčí "A" 1
11:16 DPSC14_B007 Telnice "B" Újezd u Brna "A" 2
11:16 DPSC14_D004 Litovel "B" Telnice "C" 3
11:33 DPSC14_A011 Nové Veselí "A" Telnice "A" 1
11:33 DPSC14_B008 Kuřim "B" Litovel "A" 2
11:33 DPSC14_C006 Nové Veselí "C" Kuřim "E" 3
11:50 DPSC14_A012 Prostějov "A" Kuřim "A" 1
11:50 DPSC14_B009 Újezd u Brna "A" Nové Veselí "B" 2
11:50 DPSC14_C007 Kuřim "C" Kutná Hora 3
12:07 DPSC14_A013 Velké Meziříčí "A" Telnice "A" 1
12:07 DPSC14_B010 Litovel "A" Telnice "B" 2
12:07 DPSC14_C008 Kuřim "E" Prostějov "B" 3
12:24 DPSC14_A014 Kuřim "A" Sokolnice 1
12:24 DPSC14_D005 Telnice "C" Újezd u Brna "B" 2
12:24 DPSC14_C009 Kutná Hora Nové Veselí "C" 3
12:41 DPSC14_A015 Prostějov "A" Nové Veselí "A" 1
12:41 DPSC14_D006 Kuřim "D" Litovel "B" 2
12:41 DPSC14_C010 Prostějov "B" Kuřim "C" 3
Zápasy o umístění
13:15 DPSC14_M091 B5 A6 1
13:15 DPSC14_E001 C4 D4 2
13:15 DPSC14_PS02 C1 D2 3
13:35 DPSC14_MS03 B3 A4 1
13:35 DPSC14_MS04 A3 B4 2
13:35 DPSC14_E002 C5 D3 3
13:55 DPSC14_MS01 B1 A2 1
13:55 DPSC14_MS02 A1 B2 2
13:55 DPSC14_E003 C3 D4 3
14:15 DPSC14_M009 vítěz DPSC14_MS06 vítěz DPSC14_MS05 1
14:15 DPSC14_M092 A5 B5 2
14:15 DPSC14_PS01 D1 C2 3
14:35 DPSC14_M005 vítěz DPSC14_MS04 vítěz DPSC14_MS03 1
14:35 DPSC14_M007 poražený DPSC14_MS04 poražený DPSC14_MS03 2
14:35 DPSC14_E004 C4 D3 3
14:55 DPSC14_P001 vítěz DPSC14_PS02 vítěz DPSC14_PS01 1
14:55 DPSC14_P003 poražený DPSC14_PS02 poražený DPSC14_PS01 2
14:55 DPSC14_E005 C5 D4 3
15:15 DPSC14_M001 vítěz DPSC14_MS02 vítěz DPSC14_MS01 1
15:15 DPSC14_M003 poražený DPSC14_MS02 poražený DPSC14_MS01 2
15:15 DPSC14_E006 C3 D3 3
15:45 Slavnostní vyhlášení