I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Výsledky

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. TJ Sokol Nové Veselí "A"
2. I.HC Wendy Mělník
3. TJ SPARTA Kutná Hora
4. TJ Jiskra Třeboň
5. 1. HC Pardubice
6. MSPR Siódemka Miedź Legnica
7. TJ Sokol Nové Veselí "B"
8. Lokomotiva Vršovice

Finále

Mělník - Nové Veselí "A" 7:14

Utkání o 3.místo

Kutná Hora - Třeboň 13:9

Utkání o 5.místo

Legnica - Pardubice 13:19

Utkání o 7.místo

Nové Veselí "B" - Vršovice 14:20

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. I.HC Wendy Mělník 36:20 5
2. TJ SPARTA Kutná Hora 37:26 4
3. MSPR Siódemka Miedź Legnica 25:32 3
4. TJ Sokol Nové Veselí "B" 19:40 0

Nové Veselí B - Mělník 3:14
Legnica - Kutná Hora 14:15
Mělník - Legnica 10:10
Kutná Hora - Nové Veselí B 15:9
Kutná Hora - Mělník 7:12
Nové Veselí B - Legnica 7:11

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Sokol Nové Veselí "A" 48:18 6
2. TJ Jiskra Třeboň 34:31 4
3. 1. HC Pardubice 18:38 0
4. Lokomotiva Vršovice 30:32 2

Nové Veselí A - Třeboň 13:7
Pardubice - Vršovice 4:15
Třeboň - Pardubice 15:7
Vršovice - Nové Veselí A 4:16
Vršovice - Třeboň 11:12
Nové Veselí A - Pardubice 19:7