I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Výsledky - Ledopa Oil Cup 2014

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí A 124:73 13
2. Sokol Újezd u Brna 121:80 13
3. Sokol Telnice 108:91 10
4. HK Ivanka pri Dunaji 91:94 6
5. Sokol Velké Meziříčí 82:87 6
6. TJ JM Chodov 99:110 4
7. I. HC Wendy Mělník 62:94 3
8. KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí B 48:106 0

Mělník - Velké Meziříčí 10:11 (3:6)
Újezd u Brna - Nové Veselí A 15:15 (7:7)
Nové Veselí B - Chodov 9:18 (5:10)
Telnice - Ivanka pri Dunaji 20:16 (11:8)
Nové Veselí A - Mělník 18:5 (9:3)
Velké Meziříčí - Chodov 13:8 (6:6)
Telnice - Újezd u Brna 11:18 (4:9)
Ivanka pri Dunaji - Nové Veselí B 10:5 (7:1)
Chodov - Nové Veselí A 7:25 (2:12)
Újezd u Brna - Nové Veselí B 18:5 (10:3)
Telnice - Mělník 15:8 (9:1)
Ivanka pri Dunaji - Velké Meziříčí 15:10 (6:7)
Nové Veselí A - Telnice 18:15 (9:9)
Chodov - Ivanka pri Dunaji 21:21 (13:7)
Nové Veselí B - Mělník 6:9 (4:2)
Velké Meziříčí - Újezd u Brna 10:17 (6:8)
Nové Veselí A - Nové Veselí B 18:11 (8:5)
Mělník - Ivanka pri Dunaji 10:10 (4:6)
Chodov - Újezd u Brna 16:17 (6:11)
Velké Meziříčí - Telnice 9:14 (5:4)
Ivanka pri Dunaji - Nové Veselí A 10:11 (5:5)
Mělník - Újezd u Brna 14:19 (8:9)
Telnice - Chodov 19:14 (5:9)
Velké Meziříčí - Nové Veselí B 19:4 (10:1)
Újezd u Brna - Ivanka pri Dunaji 17:9 (6:7)
Chodov - Mělník 15:6 (9:3)
Nové Veselí B - Telnice 8:14 (1:6)
Nové Veselí A - Velké Meziříčí 19:10 (9:6)