I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Rozlosování

Sobota 18.ledna 2014

Čas Číslo utkání Domácí Hosté
09:00 LCA14_001 Nové Veselí A Velké Meziříčí
09:35 LCA14_002 Nové Veselí B Telnice
10:10 LCA14_003 Chodov Mělník
10:45 LCA14_004 Újezd u Brna Ivanka pri Dunaji
11:20 LCA14_005 Velké Meziříčí Nové Veselí B
11:55 LCA14_006 Telnice Chodov
12:30 LCA14_007 Mělník Újezd u Brna
13:05 LCA14_008 Ivanka pri Dunaji Nové Veselí A
13:40 LCA14_009 Velké Meziříčí Telnice
14:15 LCA14_010 Chodov Újezd u Brna
14:50 LCA14_011 Mělník Ivanka pri Dunaji
15:25 LCA14_012 Nové Veselí A Nové Veselí B
16:00 LCA14_013 Velké Meziříčí Újezd u Brna
16:35 LCA14_015 Nové Veselí B Mělník
17:10 LCA14_014 Chodov Ivanka pri Dunaji
17:45 LCA14_016 Nové Veselí A Telnice

Neděle 19.ledna 2014

Čas Číslo utkání Domácí Hosté
08:00 LCA14_017 Ivanka pri Dunaji Velké Meziříčí
08:35 LCA14_019 Telnice Mělník
09:10 LCA14_018 Újezd u Brna Nové Veselí B
09:45 LCA14_020 Chodov Nové Veselí A
10:20 LCA14_021 Ivanka pri Dunaji Nové Veselí B
10:55 LCA14_022 Telnice Újezd u Brna
11:30 LCA14_023 Velké Meziříčí Chodov
12:05 LCA14_024 Nové Veselí A Mělník
12:40 LCA14_025 Telnice Ivanka pri Dunaji
13:15 LCA14_026 Nové Veselí B Chodov
13:50 LCA14_027 Újezd u Brna Nové Veselí A
14:25 LCA14_028 Mělník Velké Meziříčí
15:00 Slavnostní vyhlášení