I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Výsledky - starší žáci

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. HBC Strakonice 1921
2. Liberec Handball
3. TJ Sokol Nové Veselí "A"
4. Kodály Tatabánya
5. TJ Sokol Centrum Haná
6. ŠKP Bratislava
7. Sokol Telnice
8. TJ Sokol Nové Veselí "B"

Finále

Liberec - Strakonice 20:25 (11:11)

Utkání o 3.místo

Tatabánya - Nové Veselí A 9:25 (3:14)

Semifinále

Strakonice - Nové Veselí A 24:16 (10:8) 
Liberec - Tatabánya 28:19 (11:9)

Utkání o 5. - 8.místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
5. TJ Sokol Centrum Haná 79:31 6
6. ŠKP Bratislava 49:44 4
7. Sokol Telnice 37:63 2
8. TJ Sokol Nové Veselí "B" 44:71 0

Centrum Haná - Telnice 27:11 (13:4)
ŠKP Bratislava - Nové Veselí B 19:18 (10:10)
Telnice - ŠKP Bratislava 8:20 (4:9) 
Centrum Haná - Nové Veselí B 34:10  (13:3)

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Liberec Handball 86:44 6
2. TJ Sokol Nové Veselí "A" 58:58 4
3. TJ Sokol Centrum Haná 52:56 2
4. ŠKP Bratislava 33:71 0

Nové Veselí A - Liberec 16:29 (7:14)
ŠKP Bratislava - Centrum Haná 10:18 (5:9)
Liberec - ŠKP Bratislava 34:14 (17:6)
Centrum Haná - Nové Veselí A 20:23 (12:13)
Centrum Haná - Liberec 14:23 (9:15)
Nové Veselí A - ŠKP Bratislava 19:9 (8:7)

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. HBC Strakonice 1921 84:33 6
2. Kodály Tatabánya 67:49 4
3. Sokol Telnice 36:72 2
4. TJ Sokol Nové Veselí "B" 47:80 0

Strakonice - Nové Veselí B 32:15 (14:9)
Telnice - Tatabánya 11:26 (7:14)
Nové Veselí B - Telnice 16:18 (7:7)
Tatabánya - Strakonice 11:22 (6:10)
Tatabánya - Nové Veselí B 30:16 (13:7)
Strakonice - Telnice 30:7 (14:2)