I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Rozlosování

Účastníci

Mladší dorost
TJ Sokol Nové Veselí I. liga mladšího dorostu ČR
ŠKP Bratislava I. liga mladšího dorostu SR
HCB OKD Karviná I. liga mladšího dorostu ČR
HC Dukla Praha I. liga mladšího dorostu ČR
HBC Ronal Jičín I. liga mladšího dorostu ČR

Starší dorost
TJ Sokol Nové Veselí I. liga staršího dorostu ČR
ŠKP Bratislava I. liga staršího dorostu SR
HCB OKD Karviná I. liga staršího dorostu ČR
HC Dukla Praha I. liga staršího dorostu ČR
HBC Ronal Jičín I. liga staršího dorostu ČR

Hrací systém

Mladší dorost:
Skupina s 5 týmy, turnajovým způsobem každý s každým.

Starší dorost:
Skupina s 5 týmy, turnajovým způsobem každý s každým.

Hrací časy

  • Mladší dorost 2 x 20 minut
  • Starší dorost 2 x 20 minut

Pátek 30. 8. 2013

Čas Kategorie Domácí Hosté
18:00 mladší dorost ŠKP Bratislava Nové Veselí
19:00 starší dorost ŠKP Bratislava Nové Veselí

Sobota 31. 8. 2013

Čas Kategorie Domácí Hosté
09:00 mladší dorost ŠKP Bratislava Dukla Praha
10:00 starší dorost ŠKP Bratislava Dukla Praha
11:00 mladší dorost Nové Veselí Jičín
12:00 starší dorost Nové Veselí Jičín
13:00 mladší dorost Dukla Praha Jičín
14:00 mladší dorost Karviná ŠKP Bratislava
15:00 starší dorost Dukla Praha Jičín
16:00 starší dorost Karviná ŠKP Bratislava
17:00 mladší dorost Nové Veselí Dukla Praha
18:00 mladší dorost Jičín Karviná
19:00 starší dorost Nové Veselí Dukla Praha
20:00 starší dorost Jičín Karviná

Neděle 1. 9. 2013

Čas Kategorie Domácí Hosté
09:00 mladší dorost Dukla Praha Karviná
10:00 mladší dorost Jičín ŠKP Bratislava
11:00 starší dorost Dukla Praha Karviná
12:00 starší dorost Jičín ŠKP Bratislava
13:00 mladší dorost Karviná Nové Veselí
14:00 starší dorost Karviná Nové Veselí
15:00 Slavnostní vyhlášení