I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

DP Stavební Cup 2013

 

Minižáci

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou "A"
2. TJ Sokol Nové Veselí "B"
3. Sokol Sokolnice "A"
4. TJ Sparta Kutná Hora
5. Sokol Újezd u Brna "A"
6. 1. HC Pardubice
7. TJ Sokol Nové Veselí "B"
8. TJ Jiskra Havlíčků Brod
9. TJ STM Olomouc "A"
10. TJ Tatran Litovel "A"
11. SHC Maloměřice "A"

Finále

Zruč nad Sázavou "A" - Nové Veselí "A" 12:8

Utkání o 3. místo

Kutná Hora - Sokolnice "A" 4:9

Semifinále

Nové Veselí "A" - Sokolnice "A" 16:12
Zruč nad Sázavou "A" - Kutná Hora 16:9

Utkání o 5. místo

Újezd u Brna "A" - Pardubice 14:12

Utkání o 7. místo

Nové Veselí Veselí "B" - Havlíčkův Brod 11:5

Utkání o 5. až 8. místo

Pardubice - Havlíčkův Brod 11:6
Újezd u Brna "A" - Nové Veselí "B" 16:11

Skupina o 9. až 11. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ STM Olomouc "A" 32:12 4
2. TJ Tatran Litovel "A" 23:14 2
3. SHC Maloměřice "A" 7:36 0

Litovel "A" - Maloměřice "A" 14:4
Olomouc "A" - Maloměřice "A" 22:3

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 70:37 10
2. TJ Sokol Nové Veselí "A" 82:42 8
3. Sokol Újezd u Brna "A" 52:60 6
4. 1. HC Pardubice 43:61 4
5. TJ STM Olomouc "A" 35:61 2
6. TJ Tatran Litovel "A" 41:62 0

Olomouc "A" - Nové Veselí "A" 5:19
Zruč n. S. "A" - Litovel "A" 11:8
Újezd u Brna "A" - Pardubice 15:7
Olomouc "A" - Zruč n. S. "A" 8:14
Nové Veselí "A" - Pardubice 21:9
Litovel "A" - Újezd u Brna "A" 10:11
Pardubice - Olomouc "A" 7:5
Litovel "A" - Nové Veselí "A" 7:16
Zruč n. S. "A" - Újezd u Brna "A" 20:5
Litovel "A" - Pardubice 7:14
Újezd u Brna "A" - Olomouc "A" 12:7
Nové Veselí "A" - Zruč n. S. "A" 10:12
Olomouc "A" - Litovel "A" 10:9
Pardubice - Zruč n. S. "A" 6:13
Nové Veselí "A" - Újezd u Brna "A" 16:9

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Sokol Sokolnice "A" 71:21 8
2. TJ Sparta Kutná Hora 48:38 6
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 32:32 4
4. TJ Sokol Nové Veselí "B" 38:43 2
5. SHC Maloměřice "A" 16:71 0

Kutná Hora - Havlíčkův Brod 10:8
Maloměřice "A" - Nové Veselí "B" 6:17
Sokolnice "A" - Kutná Hora 19:7
Havlíčkův Brod - Maloměřice "A" 11:3
Nové Veselí "B" - Sokolnice "A" 7:16
Maloměřice "A" - Kutná Hora 4:19
Havlíčkův Brod - Sokolnice "A" 4:12
Kutná Hora - Nové Veselí "B" 12:7
Sokolnice "A" - Maloměřice "A" 24:3
Nové Veselí "B" - Havlíčkův Brod 7:9

Přípravka

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. Sokol Telnice
2. TJ STM Olomouc "B"
3. Sokol Sokolnice "B"
4. HC TJ Náchod
5. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou "B"
6. TJ Tatran Litovel "B"
7. Sokol Újezd u Brna "B"
8. TJ Sokol Nové Veselí "C"

Finále

Telnice - Olomouc "B" 14:2

Utkání o 3. místo

Sokolnice "B" - Náchod 13:11

Semifinále

Náchod - Olomouc "B" 5:10
Telnice - Sokolnice "B" 14:6

Skupina o 5. až 8. místo

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou "B" 34:16 6
2. TJ Tatran Litovel "B" 23:22 4
3. Sokol Újezd u Brna "B" 23:20 2
4. TJ Sokol Nové Veselí "C" 12:34 0

Litovel "B" - Zruč nad Sázavou "B" 5:12
Újezd u Brna "B" - Zruč nad Sázavou "B" 6:7
Nové Veselí "C" - Zruč nad Sázavou "B" 5:15

Skupina C

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Sokol Telnice 56.16 8
2. HC TJ Náchod 40:23 6
3. TJ Tatran Litovel "B" 25:35 4
4. Sokol Újezd u Brna "B" 28:43 2
5. TJ Sokol Nové Veselí "C" 10:42 0

Náchod - Sokol Telnice 4:14
Litovel "B" - Nové Veselí "C" 9:3
Újezd u Brna "B" - Náchod 3:13
Sokol Telnice - Litovel "B" 14:3
Nové Veselí "C" - Újezd u Brna "B" 4:10
Litovel "B" - Náchod 4:11
Sokol Telnice - Újezd u Brna "B" 17:8
Náchod - Nové Veselí "C" 12:2
Újezd u Brna "B" - Litovel "B" 7:9
Nové Veselí "C" - Sokol Telnice 1:11

Skupina D

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ STM Olomouc "B" 32:18 6
2. TJ Sokol Sokolnice "B" 34:24 4
3. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou "B" 29:23 2
4. SHC Maloměřice "B" 0:30 0

Sokolnice "B" - Zruč n. S. "B" 14:11
Maloměřice "B" - Olomouc "B" 0:10
Zruč n. S. "B" - Maloměřice "B" 10:0
Olomouc "B" - Sokolnice "B" 13:10
Olomouc "B" - Zruč n. S. "B" 9:8
Sokolnice "B" - Maloměřice "B" 10:0