I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Výsledky - mladší žáci

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. TJ Sokol Nové Veselí
2. HC Dukla Praha 6
3. SK Velká Bystřice
4. Sokol Telnice
5. HBC Strakonice 1921
6. Kodály Tatabánya
7. ŠKP Bratislava
8. Siódemka Miedź Legnica
9. HC Dukla Praha 4
10. Strojár Malacky

Finále

TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha 6 18:17 (9:10)

Utkání o 3.místo

Sokol Telnice - SK Velká Bystřice 16:20 (7:12)

Semifinále

SK Velká Bystřice - HC Dukla Praha 6 10:17 (6:7)
TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Telnice 25:11 (14:8)

Utkání o 5.místo

Kodály Tatabánya - HBC Strakonice 1921 21:23 (10:11) 

Utkání o 7.místo

Siódemka Miedź Legnica - ŠKP Bratislava 21:22pp (13:11)

Utkání o 5. - 8.místo

ŠKP Bratislava - HBC Strakonice 1921 10:22 (5:10)
Kodály Tatabánya - Siódemka Miedź Legnica 30:21 (8:20)

Utkání o 9.místo

Strojár Malacky - HC Dukla Praha 4 15:18 (6:8)

Skupina C

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Sokol Nové Veselí 76:46 8
2. HC Dukla Praha 6  68:42 6
3. Kodály Tatabánya  67:62 2
4. HBC Strakonice 1921  52:80 2
5. Strojár Malacky 39:72 2

Malacky - Tatabánya 6:23 (1:12)
Strakonice - Nové Veselí 12:25 (7:17)
Dukla 6 - Malacky 16:5 (7:2)
Tatabánya - Strakonice 18:19 (8:8)
Nové Veselí - Dukla 6 15:12 (:)
Strakonice - Malacky 13:18 (4:11)
Tatabánya - Dukla 6 14:21 (6:13)
Malacky - Nové Veselí 10:20 (4:8)
Dukla 6 - Strakonice 19:8 (8:4)
Nové Veselí - Tatabánya 16:12 (6:6)

Skupina D

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. SK Velká Bystřice  76:46 8
2. Sokol Telnice  54:44 5
3. ŠKP Bratislava  55:70 4
4. MSPR Siódemka Miedź Legnica  70:63 3
5. HC Dukla Praha 4  45:77 0

Velká Bystřice - Legnica 21:18 (14:12)
Dukla 4 - ŠKP Bratislava 15:17 (7:9)
Telnice - Velká Bystřice 7:11 (4:5)
Legnica - Dukla 4 23:11 (13:6)
ŠKP Bratislava - Telnice 11:14 (:)
Dukla 4 - Velká Bystřice 11:18 (6:9)
Legnica - Telnice 14:14 (5:7)
Velká Bystřice - ŠKP Bratislava 26:10 (14:3)
Telnice - Dukla 4 19:8 (8:5)
ŠKP Bratislava - Legnica 17:15 (7:7)