I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Výsledky - starší žáci

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. TJ Sokol Nové Veselí "A"
2. Kodály Tatabánya
3. ŠKP Bratislava
4. Sokol Telnice
5. HC Dukla Praha 6
6. HBC Strakonice 1921
7. HC Dukla Praha 4
8. Siódemka Miedź Legnica
9. Strojár Malacky
10. TJ Sokol Nové Veselí "B"

Finále

Kodály Tatabánya - TJ Sokol Nové Veselí "A" 18:19pp (5:10)

Utkání o 3.místo

Sokol Telnice - ŠKP Bratislava 18:22 (12:9)

Semifinále

ŠKP Bratislava - TJ Sokol Nové Veselí "A" 15:22 (5:12)
Kodály Tatabánya - Sokol Telnice 40:11 (19:5)

Utkání o 5.místo

HC Dukla Praha 6 - HBC Strakonice 1921 23:12 (9:4)

Utkání o 7.místo

Siódemka Miedź Legnica - HC Dukla Praha 4 14:23 (9:9)

Utkání o 5. - 8.místo

HC Dukla Praha 4 - HBC Strakonice 1921 22:28 (12:13)
HC Dukla Praha 6 - Siódemka Miedź Legnica 27:13 (15:3)

Utkání o 9.místo

Strojár Malacky - TJ Sokol Nové Veselí "B" 19:16 (9:6)

Skupina A

1. Kodály Tatabánya  95:45 8
2. TJ Sokol Nové Veselí  "A" 71:44 5
3. HC Dukla Praha 6  45:37 5
4. HBC Strakonice 1921  49:88 2
5. Strojár Malacky  48:94 0

Malacky - Tatabánya 9:30 (3:11)
Strakonice - Nové Veselí "A" 8:22 (5:10)
Dukla 6 - Malacky 16:9 (5:4)
Tatabánya - Strakonice 33:15 (15:7)
Nové Veselí "A" - Dukla 6 7:7 (5:3)
Strakonice - Malacky 20:18 (9:11)
Tatabánya - Dukla 6 15:7 (8:5)
Malacky - Nové Veselí "A" 12:28 (9:13)
Dukla 6 - Strakonice 15:6 (6:3)
Nové Veselí "A" - Tatabánya 14:17 (7:9)

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. ŠKP Bratislava  69:44 8
2. Sokol Telnice  72:61 6
3. HC Dukla Praha 4  69:62 4
4. TJ Sokol Nové Veselí "B" 49:62 2
5. MSPR Siódemka Miedź Legnica  32:62 0

Nové Veselí "B" - Legnica 13:8 (6:4)
Dukla 4 - ŠKP Bratislava 16:17 (9:8)
Telnice - Nové Veselí "B" 18:14 (10:6)
Legnica - Dukla 4 9:12 (5:6)
ŠKP Bratislava - Telnice 19:16 (10:9)
Dukla 4 - Nové Veselí "B" 23:15 (13:9)
Legnica - Telnice 10:17 (4:7)
Nové Veselí "B" - ŠKP Bratislava 7:13 (3:10)
Telnice - Dukla 4 21:18 (10:9)
ŠKP Bratislava - Legnica 20:5 (10:2)