I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Rozlosování

Účastníci

Mladší dorost
TJ Sokol Nové Veselí I. liga mladšího dorostu ČR
HC Dukla Praha I. liga mladšího dorostu ČR
HBC Ronal Jičín I. liga mladšího dorostu ČR
HCB OKD Karviná I. liga mladšího dorostu ČR
ŠKP Bratislava I. liga mladšího dorostu SR

Starší dorost
TJ Sokol Nové Veselí I. liga staršího dorostu ČR
HC Dukla Praha I. liga staršího dorostu ČR
HBC Ronal Jičín I. liga staršího dorostu ČR
HCB OKD Karviná I. liga staršího dorostu ČR
ŠKP Bratislava I. liga staršího dorostu SR

Hrací systém

Mladší dorost:
Skupina s 5 týmy, turnajovým způsobem každý s každým.

Starší dorost:
Skupina s 5 týmy, turnajovým způsobem každý s každým.

Hrací časy

  • Mladší dorost 2 x 25 minut
  • Starší dorost 2 x 25 minut

Pátek 31. 8. 2012

Čas Kategorie Domácí Hosté
16:30 mladší dorost Nové Veselí Dukla Praha
17:30 starší dorost Nové Veselí Dukla Praha

Sobota 1. 9. 2012

Čas Kategorie Domácí Hosté
09:00 mladší dorost Dukla Praha Jičín
10:00 starší dorost Dukla Praha Jičín
11:00 mladší dorost Karviná Nové Veselí
12:00 mladší dorost ŠKP Bratislava Dukla Praha
13:00 starší dorost Karviná Nové Veselí
14:00 starší dorost ŠKP Bratislava Dukla Praha
15:00 mladší dorost Jičín Karviná
16:00 mladší dorost Nové Veselí ŠKP Bratislava
17:00 starší dorost Nové Veselí ŠKP Bratislava
18:00 starší dorost Jičín Karviná
19:00 mladší dorost Dukla Praha Karviná
20:00 starší dorost Dukla Praha Karviná

Neděle 2. 9. 2012

Čas Kategorie Domácí Hosté
08:00 mladší dorost ŠKP Bratislava Jičín
09:00 starší dorost ŠKP Bratislava Jičín
10:00 mladší dorost Karviná ŠKP Bratislava
11:00 mladší dorost Jičín Nové Veselí
12:00 starší dorost Karviná ŠKP Bratislava
13:00 starší dorost Jičín Nové Veselí
14:00 Slavnostní vyhlášení