I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Rozlosování

Účastníci

TJ Sokol Nové Veselí I. liga ČR
HC Dukla Praha Tipgames Extraliga ČR
HBC Ronal Jičín Tipgames Extraliga ČR
Talent M.A.T. Plzeň Tipgames Extraliga ČR
HC SPORTA Hlohovec Tipos Extraliga SR
ŠKP Bratislava Tipos Extraliga SR
MSPR Siódemka Miedź Legnica PGNiG Superliga w Polsce
TV 1908 Kirchzell 3. Bundesliga

Skupina A Skupina B
Nové Veselí Kirchzell
ŠKP Bratislava Jičín
Siódemka Legnica Plzeň
Dukla Praha Hlohovec

Pátek 17. 8. 2012

Čas Domácí Hosté
Zápasy v základních skupinách
17:30 Nové Veselí ŠKP Bratislava
19:00 Dukla Praha Siódemka Legnica

Sobota 18. 8. 2012

Čas Domácí Hosté
Zápasy v základních skupinách
09:00 Dukla Praha ŠKP Bratislava
10:10 Kirchzell Jičín
11:20 Plzeň Hlohovec
12:30 Siódemka Legnica Nové Veselí
13:30 Slavnostní zahájení
13:55 Plzeň Kirchzell
15:05 Hlohovec Jičín
16:15 ŠKP Bratislava Siódemka Legnica
17:25 Nové Veselí Dukla Praha
18:35 Jičín Plzeň
19:45 Kirchzell Hlohovec

Neděle 19. 8. 2012

Čas Domácí Hosté
Zápasy o umístění
9:00 4. místo skupina A 4. místo skupina B
10:10 3. místo skupina A 3. místo skupina B
11:20 2. místo skupina A 2. místo skupina B
12:30 1. místo skupina A 1. místo skupina B
13:45 Vyhlášení výsledků