I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Program - Venkovní hřiště

Účastníci

Mladší žáci
Skupina C Skupina D
TJ Sokol Nové Veselí  ŠKP Bratislava "A" 
Kodály Tatabánya  MSPR Siódemka Miedź Legnica 
HC Dukla Praha 6  Sokol Telnice 
HBC Strakonice 1921 HC Dukla Praha 4
Strojár Malacky SK Velká Bystřice

Starší žáci
Skupina A Skupina B
TJ Sokol Nové Veselí "A"  ŠKP Bratislava "A" 
Kodály Tatabánya  MSPR Siódemka Miedź Legnica 
HC Dukla Praha 6  Sokol Telnice 
HBC Strakonice 1921 HC Dukla Praha 4
Strojár Malacky TJ Sokol Nové Veselí "B"

Hrací systém

Mladší žáci:
Dvě skupiny po 5 týmech (každý s každým), poté zápasy o konečné umístění.
Týmy z 5. místa ve skupině sehrají utkání o 9. místo.
Týmy z 3. a 4. místa sehrají křížem rozřazovací utkání o 5. a 7. místo.
Týmy z 1. a 2. místa sehrají křížem rozřazovací utkání o finále a o 3. místo.

Starší žáci:
Dvě skupiny po 5 týmech (každý s každým), poté zápasy o konečné umístění.
Týmy z 5. místa ve skupině sehrají utkání o 9. místo.
Týmy z 3. a 4. místa sehrají křížem rozřazovací utkání o 5. a 7. místo.
Týmy z 1. a 2. místa sehrají křížem rozřazovací utkání o finále a o 3. místo.

Hrací časy

Mladší žáci:

  • základní skupiny 2 x 15 minut
  • zápasy o umístění 2 x 20 minut

Starší žáci:

  • základní skupiny 2 x 15 minut
  • zápasy o umístění 2 x 20 minut

Pátek 24. 8. 2012

Čas Kategorie Domácí Hosté
Zápasy v základních skupinách
14:40 starší žáci Malacky Nové Veselí "A"
15:20 starší žáci Nové Veselí "B" ŠKP Bratislava
16:00 starší žáci Tatabánya Dukla 6
16:40 starší žáci Legnica Telnice
17:20 starší žáci Strakonice Malacky
18:00 starší žáci Dukla 4 Nové Veselí "B"

20:15 Slavnostní zahájení

Sobota 25. 8. 2012

Čas Kategorie Domácí Hosté
Zápasy v základních skupinách
10:40 mladší žáci Dukla 6 Malacky
11:20 mladší žáci Telnice Velká Bystřice
12:00 mladší žáci Strakonice Nové Veselí
12:40 mladší žáci Dukla 4 ŠKP Bratislava
13:20 mladší žáci Malacky Tatabánya
14:00 mladší žáci Velká Bystřice Legnica