I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Program - Sportovní hala

Účastníci

Mladší žáci
Skupina C Skupina D
TJ Sokol Nové Veselí  ŠKP Bratislava "A" 
Kodály Tatabánya  MSPR Siódemka Miedź Legnica 
HC Dukla Praha 6  Sokol Telnice 
HBC Strakonice 1921 HC Dukla Praha 4
Strojár Malacky SK Velká Bystřice

Starší žáci
Skupina A Skupina B
TJ Sokol Nové Veselí "A"  ŠKP Bratislava "A" 
Kodály Tatabánya  MSPR Siódemka Miedź Legnica 
HC Dukla Praha 6  Sokol Telnice 
HBC Strakonice 1921 HC Dukla Praha 4
Strojár Malacky TJ Sokol Nové Veselí "B"

Hrací systém

Mladší žáci:
Dvě skupiny po 5 týmech (každý s každým), poté zápasy o konečné umístění.
Týmy z 5. místa ve skupině sehrají utkání o 9. místo.
Týmy z 3. a 4. místa sehrají křížem rozřazovací utkání o 5. a 7. místo.
Týmy z 1. a 2. místa sehrají křížem rozřazovací utkání o finále a o 3. místo.

Starší žáci:
Dvě skupiny po 5 týmech (každý s každým), poté zápasy o konečné umístění.
Týmy z 5. místa ve skupině sehrají utkání o 9. místo.
Týmy z 3. a 4. místa sehrají křížem rozřazovací utkání o 5. a 7. místo.
Týmy z 1. a 2. místa sehrají křížem rozřazovací utkání o finále a o 3. místo.

Hrací časy

Mladší žáci:

  • základní skupiny 2 x 15 minut
  • zápasy o umístění 2 x 20 minut

Starší žáci:

  • základní skupiny 2 x 15 minut
  • zápasy o umístění 2 x 20 minut

Pátek 24. 8. 2012

Čas Kategorie Domácí Hosté
Zápasy v základních skupinách
8:00 mladší žáci ŠKP Bratislava Legnica
8:40 starší žáci ŠKP Bratislava Legnica
9:20 mladší žáci Dukla 6 Strakonice
10:00 mladší žáci Telnice Dukla 4
10:40 starší žáci Dukla 6 Strakonice
11:20 mladší žáci Nové Veselí Tatabánya
12:00 starší žáci Nové Veselí "A" Tatabánya
12:40 starší žáci Telnice Dukla 4
13:20 mladší žáci Malacky Nové Veselí
14:00 mladší žáci Velká Bystřice ŠKP Bratislava
14:40 mladší žáci Tatabánya Dukla 6
15:20 mladší žáci Legnica Telnice
16:00 mladší žáci Strakonice Malacky
16:40 mladší žáci Dukla 4 Velká Bystřice
17:20 mladší žáci Nové Veselí Dukla 6
18:00 mladší žáci ŠKP Bratislava Telnice
18:40 starší žáci Nové Veselí "A" Dukla 6
19:20 starší žáci ŠKP Bratislava Telnice

20:15 Slavnostní zahájení

20:30 Utkání All Stars výběrů mladších žáků 2 x 10 minut
21:00 Utkání All Stars výběrů starších žáků 2 x 15 minut

Sobota 25. 8. 2012

Čas Kategorie Domácí Hosté
Zápasy v základních skupinách
8:00 mladší žáci Tatabánya Strakonice
8:40 mladší žáci Legnica Dukla 4
9:20 starší žáci Tatabánya Strakonice
10:00 starší žáci Legnica Dukla 4
10:40 starší žáci Dukla 6 Malacky
11:20 starší žáci Telnice Nové Veselí "B"
12:00 starší žáci Strakonice Nové Veselí "A"
12:40 starší žáci Dukla 4 ŠKP Bratislava
13:20 starší žáci Malacky Tatabánya
14:00 starší žáci Nové Veselí "B" Legnica
Zápasy o umístění
14:45 mladší žáci 3. místo skupina C 4. místo skupina D
15:30 mladší žáci 3. místo skupina D 4. místo skupina C
16:15 starší žáci 3. místo skupina A 4. místo skupina B
17:00 starší žáci 3. místo skupina B 4. místo skupina A
17:45 mladší žáci 1. místo skupina C 2. místo skupina D
18:30 mladší žáci 1. místo skupina D 2. místo skupina C
19:15 starší žáci 1. místo skupina A 2. místo skupina B
20:00 starší žáci 1. místo skupina B 2. místo skupina A

Neděle 26. 8. 2012

Čas Kategorie Domácí Hosté
Zápasy o umístění
8:00 mladší žáci 5. místo skupina C 5. místo skupina D
8:45 starší žáci 5. místo skupina A 5. místo skupina B
9:30 mladší žáci utkání o 7.místo  
10:15 starší žáci utkání o 7.místo  
11:00 mladší žáci utkání o 5.místo  
11:45 starší žáci utkání o 5.místo  
12:30 mladší žáci poražený 1. semifinále poražený 2. semifinále
13:15 starší žáci poražený 1. semifinále poražený 2. semifinále
14:00 mladší žáci vítěz 1. semifinále vítěz 2. semifinále
14:45 starší žáci vítěz 1. semifinále vítěz 2. semifinále

15:45 Slavnostní vyhlášení