I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Výsledky

Konečné pořadí Minižáci

Pořadí Družstvo
1. SK Velká Bystřice "A"
2. TJ Sokol Nové Veselí "A"
3. TJ STM Olomouc "Surikaty"
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B"
5. SK Velká Bystřice "B"
6. Sokol Sokolnice
7. TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
8. TJ Sokol Nové Veselí "B"
9. TJ STM Olomouc "Tygři"
10. Sokol Telnice "A"
11. TJ Jiskra Havlíčkův Brod "A"

Konečné pořadí Přípravka

Pořadí Družstvo
1. SK Velká Bystřice "C"
2. TJ STM Olomouc "Méďové"
3. Sokol Telnice "B"
4. TJ Sokol Nové Veselí "D"
5. TJ Sokol Nové Veselí "C"
6. Sokol Újezd u Brna

Zápas o 1.místo

Nové Veselí "A" - Velká Bystřice "A" 15:16

Zápas o 3.místo

Surikaty - Havlíčkův Brod "B"  16:15

Skupina o 1. - 4. místo

Nové Veselí "A"- Surikaty 17:16 np
Velká Bystřice "A" - Havlíčkův Brod "B" 21:7

Zápas o 5.místo

Velká Bystřice "B" - Sokolnice 11:10

Zápas o 7.místo

Sezimovo Ústí - Nové Veselí "B" 11:10 np

Skupina o 5. - 8. místo

Velká Bystřice "B" - Nové Veselí "B"
21:14
Sokolnice - Sezimovo Ústí
14:6

Skupina o 9. - 11. místo

Tygři - Havlíčkův Brod "A" 20:12
Telnice "A" - Havlíčkův Brod "A" 9:4

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Sokol Nové Veselí "A" 97:62 10
2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 73:51 7
3. SK Velká Bystřice "B" 60:60 6
4. TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 49:66 4
5. TJ STM Olomouc "Tygři" 59:74 3
6. Sokol Telnice "A" 44:69 0

Sezimovo Ústí - Havlíčkův Brod "B" 8:16
Velká Bystřice "B" - Sokol Telnice "A" 8:7
Nové Veselí "A" - Tygři 19:11
Velká Bystřice "B" - Nové Veselí "A" 12:21
Havlíčkův Brod "B" - Tygři 11:11
Sokol Telnice "A" - Sezimovo Ústí 6:12
Tygři - Velká Bystřice "B" 12:19
Sezimovo Ústí - Nové Veselí "A" 9:19
Sokol Telnice "A" - Havlíčkův Brod "B" 6:16
Sezimovo Ústí - Tygři 15:14
Havlíčkův Brod "B" - Velká Bystřice "B" 15:10
Nové Veselí "A" - Sokol Telnice "A" 22:15
Velká Bystřice "B" - Sezimovo Ústí 11:5
Tygři - Sokol Telnice "A" 11:10
Nové Veselí "A" - Havlíčkův Brod "B" 16:15

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. SK Velká Bystřice "A" 72:30
7
2. STM Olomouc "Surikaty" 72:33
7
3. Sokol Sokolnice
56:45
4
4. TJ Sokol Nové Veselí "B" 41:69
2
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod "A" 13:77
0

Velká Bystřice "A" - Havlíčkův Brod "A" 27:2
Surikaty - Nové Veselí "B" 25:9
Sokolnice - Velká Bystřice "A" 10:13
Havlíčkův Brod "A" - Surikaty 1:18
Nové Veselí "B" - Sokolnice 8:17
Surikaty - Velká Bystřice "A" 10:10
Havlíčkův Brod "A" - Sokolnice 5:16
Velká Bystřice "A" - Nové Veselí "B" 22:8
Sokolnice - Surikaty 13:19
Nové Veselí "B" - Havlíčkův Brod "A" 16:5

Zápas o 1.místo

Velká Bystřice "C" - Méďové 9:8

Zápas o 3.místo

Nové Veselí "B" - Telnice "B" 9:17

Zápas o 5.místo

Nové Veselí "C" - Újezd u Brna 15:9

Skupina C

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. SK Velká Bystřice "C" 84:21 10
2. TJ STM Olomouc "Méďové" 58:26 8
3. TJ Sokol Nové Veselí "D" 64:51 6
4. Sokol Telnice "B" 46:63 4
5. TJ Sokol Nové Veselí "C" 39:73 2
6. Sokol Újezd u Brna 35:92 0

Méďové - Nové Veselí "C" 13:4
Sokol Telnice "B" - Velká Bystřice "C" 2:15
Nové Veselí "D" - Újezd u Brna 24:8
Méďové - Sokol Telnice "B" 10:4
Nové Veselí "C" - Újezd u Brna 13:12
Velká Bystřice "C" - Nové Veselí "D" 17:6
Újezd u Brna - Méďové 3:19
Velká Bystřice "C" - Nové Veselí "C" 20:6
Sokol Telnice "B" - Nové Veselí "D" 12:15
Velká Bystřice "C" - Újezd u Brna 23:3
Nové Veselí "D" - Méďové 6:12
Nové Veselí "C" - Sokol Telnice "B" 14:15
Méďové - Velká Bystřice "C" 4:9
Újezd u Brna - Sokol Telnice "B" 9:13
Nové Veselí "C" - Nové Veselí "D" 2:13