I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Rozlosování

Účastníci

Minižáci
Skupina A Skupina B
TJ Sokol Nové Veselí "A" TJ Sokol Nové Veselí "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" TJ Jiskra Havlíčkův Brod "A"
Sokol Telnice "A" Sokol Sokolnice
TJ STM Olomouc "Tygři" TJ STM Olomouc "Surikaty"
SK Velká Bystřice "B" SK Velká Bystřice "A"
TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí  

Přípravka
Skupina C
TJ Sokol Nové Veselí "C"
TJ Sokol Nové Veselí "D"
Sokol Telnice "B"
Sokol Újezd u Brna
TJ STM Olomouc "Méďové"
SK Velká Bystřice "C"

Pořadí zápasů

Čas Číslo utkání Tým domácí Tým hosté Hřiště
Základní skupiny
09:00 CCC12A001 Nové Veselí "A" Havlíčkův Brod "B" 1
09:00 CCC12B001 Nové Veselí "B" Havlíčkův Brod "A" 2
09:00 CCC12C001 Nové Veselí "C" Nové Veselí "D" 3
09:20 CCC12A002 Tygři Sokol Telnice "A" 1
09:20 CCC12B002 Sokolnice Surikaty 2
09:20 CCC12C002 Újezd u Brna Sokol Telnice "B" 3
09:40 CCC12A003 Velká Bystřice "B" Sezimovo Ústí 1
09:40 CCC12B003 Velká Bystřice "A" Nové Veselí "B" 2
09:40 CCC12C003 Méďové Velká Bystřice "C" 3
10:00 CCC12A004 Nové Veselí "A" Sokol Telnice "A" 1
10:00 CCC12B004 Havlíčkův Brod "A" Sokolnice 2
10:00 CCC12C004 Nové Veselí "C" Sokol Telnice "B" 3
10:20 CCC12A005 Havlíčkův Brod "B" Velká Bystřice "B" 1
10:20 CCC12B005 Surikaty Velká Bystřice "A" 2
10:20 CCC12C005 Nové Veselí "D" Méďové 3
10:40 CCC12A006 Sezimovo Ústí Tygři 1
10:40 CCC12B006 Nové Veselí "B" Sokolnice 2
10:40 CCC12C006 Velká Bystřice "C" Újezd u Brna 3
11:00 CCC12A007 Sokol Telnice "A" Havlíčkův Brod "B" 1
11:00 CCC12B007 Havlíčkův Brod "A" Surikaty 2
11:00 CCC12C007 Sokol Telnice "B" Nové Veselí "D" 3
11:20 CCC12A008 Sezimovo Ústí Nové Veselí "A" 1
11:20 CCC12B008 Sokolnice Velká Bystřice "A" 2
11:20 CCC12C008 Velká Bystřice "C" Nové Veselí "C" 3
11:40 CCC12A009 Tygři Velká Bystřice "B" 1
11:40 CCC12B009 Surikaty Nové Veselí "B" 2
11:40 CCC12C009 Újezd u Brna Méďové 3
12:00 CCC12A014 Sokol Telnice "A" Sezimovo Ústí 1
12:00 CCC12B010 Velká Bystřice "A" Havlíčkův Brod "A" 2
12:00 CCC12C010 Velká Bystřice "C" Nové Veselí "D" 3
12:20 CCC12A013 Havlíčkův Brod "B" Tygři 1
12:20 CCC12C011 Nové Veselí "C" Újezd u Brna 3
12:40 CCC12A015 Velká Bystřice "B" Nové Veselí "A" 1
12:40 CCC12C012 Méďové Sokol Telnice "B" 3
13:00 CCC12A011 Nové Veselí "A" Tygři 1
13:00 CCC12A010 Sezimovo Ústí Havlíčkův Brod "B" 2
13:00 CCC12C013 Nové Veselí "D" Újezd u Brna 3
13:20 CCC12A012 Velká Bystřice "B" Sokol Telnice "A" 1
13:20 CCC12C015 Méďové Nové Veselí "C" 2
13:20 CCC12C014 Sokol Telnice "B" Velká Bystřice "C" 3
Zápasy o umístění
13:45 CCC12U091 6.místo skupina A 5.místo skupina B 1
14:05 CCC12S01 3.místo skupina A 4.místo skupina B 1
14:05 CCC12S02 3.místo skupina B 4.místo skupina A 2
14:25 CCC12S03 1.místo skupina A 2.místo skupina B 1
14:25 CCC12S04 1.místo skupina B 2.místo skupina A 2
14:25 CCC12CU05 5.místo skupina C 6.místo skupina C 3
14:45 CCC12U092 5.místo skupina A 5.místo skupina B 1
14:45 CCC12CU03 3.místo skupina C 4.místo skupina C 3
15:05 CCC12U05 vítěz CCC12S01 vítěz CCC12S02 1
15:05 CCC12U07 poražený CC12S01 poražený CC12S02 2
15:05 CCC12CU01 1.místo skupina C 2.místo skupina C 3
15:25 CCC12U01 vítěz CCC12S03 vítěz CCC12S04 1
15:25 CCC12U03 poražený CC12S03 poražený CC12S04 2
16:00 Slavnostní vyhlášení