I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Výsledky

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1.  ŠKP Bratislava
2.  HC Dukla Praha 6
3.  HBC Strakonice 1921
4.  KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí
5.  1. HC Pardubice
6.  Sokol Velké Meziříčí
7.  Sokol Telnice
8.  Sokol Ostrava
9.  HC Dukla Praha 4
10.  TJ Lokomotiva České Budějovice

Finále

 Dukla Praha 6 - ŠKP Bratislava  10:12 (4:5)

Zápas o 3.místo

 Strakonice - Nové Veselí 19:12 (11:8) 

Semifinále

 Dukla Praha 6 - Strakonice  15:11 (6:3)
 ŠKP Bratislava - Nové Veselí  15:10 (6:3)

Zápas o 5.místo

 Pardubice - Velké Meziříčí  22:11 (8:9)

Zápas o 7.místo

 Ostrava - Telnice  17:20 (12:6)

Zápas o 9.místo

 České Budějovice - Dukla Praha 4  11:14 (8:9)

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1.  Dukla Praha 6 59:41 
2.  Nové Veselí  66:51 
3.  Pardubice 48:55 
4.  Ostrava 47:61 
5.  České Budějovice 46:58 

Ostrava - Nové Veselí  10:19 (7:9)
Dukla Praha 6 - Pardubice  14:11 (6:6)
Č. Budějovice - Ostrava  10:14 (3:7)
Nové Veselí - Dukla Praha 6  12:14 (5:8)
Pardubice - Č. Budějovice  13:12 (4:)
Dukla Praha 6 - Ostrava  19:10 (10:3)
Nové Veselí - Č. Budějovice  19:16 (9:8)
Ostrava - Pardubice  13:13 (9:7)
Č. Budějovice - Dukla Praha 6  8:12 (4:6)
Pardubice - Nové Veselí  11:16 (8:7)

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. ŠKP Bratislava 86:36 
2. Strakonice  64:63 
3. Velké Meziříčí  52:62 
4. Telnice  59:73 
5. Dukla Praha 4  40:67 

Dukla Praha 4 - Velké Meziříčí  10:14 (4:7)
ŠKP Bratislava - Telnice  20:10 (7:4)
Strakonice - ŠKP Bratislava  12:18 (6:9)
Telnice - Dukla Praha 4  13:13 (4:6)
Velké Meziříčí - Strakonice  11:18 (5:11)
Dukla Praha 4 - ŠKP Bratislava  7:26 (1:15)
Telnice - Strakonice  24:20 (13:9)
ŠKP Bratislava - Velké Meziříčí  22:7 (12:2)
Strakonice - Dukla Praha 4  14:10 (6:4)
Velké Meziříčí - Telnice  20:12 (7:8)