I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Rozlosování

Účastníci

Skupina A Skupina B
KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí Sokol Velké Meziříčí
1. HC Pardubice Sokol Telnice
TJ Lokomotiva České Budějovice HBC Strakonice 1921
HC Dukla Praha 6 HC Dukla Praha 4
Sokol Ostrava ŠKP Bratislava

Sobota 4. února 2012

Čas Číslo utkání Domácí Hosté
Zápasy v základních skupinách
09:00 SC12A001 Pardubice Nové Veselí
09:40 SC12B001 Velké Meziříčí Telnice
10:20 SC12A002 Č. Budějovice Dukla Praha 6
11:00 SC12B002 Strakonice Dukla Praha 4
11:40 SC12A003 Ostrava Pardubice
12:20 SC12B003 ŠKP Bratislava Velké Meziříčí
13:00 SC12A004 Nové Veselí Č. Budějovice
13:40 SC12B004 Telnice Strakonice
14:20 SC12A005 Dukla Praha 6 Ostrava
15:00 SC12B005 Dukla Praha 4 ŠKP Bratislava
15:40 SC12A006 Pardubice Č. Budějovice
16:20 SC12B006 Velké Meziříčí Strakonice
17:00 SC12A007 Nové Veselí Dukla Praha 6
17:40 SC12B007 Telnice Dukla Praha 4
18:20 SC12A008 Č. Budějovice Ostrava
19:00 SC12B008 Strakonice ŠKP Bratislava

Neděle 5. února 2012

Čas Číslo utkání Domácí Hosté
Zápasy v základních skupinách
08:00 SC12B010 ŠKP Bratislava Telnice
08:40 SC12B009 Dukla Praha 4 Velké Meziříčí
09:20 SC12A009 Dukla Praha 6 Pardubice
10:00 SC12A010 Ostrava Nové Veselí
Zápasy o umístění
10:40 SC12S01 1.místo skupina A 2.místo skupina B
11:20 SC12S02 1.místo skupina B 2.místo skupina A
12:00 SC12U09 5.místo skupina A 5.místo skupina B
12:40 SC12U07 4.místo skupina A 4.místo skupina B
13:20 SC12U05 3.místo skupina A 3.místo skupina B
14:00 SC12U03 poražený SC12S01 poražený SC12S02
14:40 SC12U01 vítěz SC12S01 vítěz SC12S02
15:30 Slavnostní vyhlášení