I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Výsledky

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí "A"
2. 1.HC Pardubice
3. HBC Strakonice 1921 "B"
4. HBC Strakonice 1921 "A"
5. Liberec Handball
6. TJ JM Chodov
7. Sokol Ostrava
8. SK Kuřim
9. Sokol Újezd u Brna
10. KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí "B"

Finále

Nové Veselí "A" - Pardubice 18:17 (12:10)

Zápas o 3.místo

Strakonice "A" - Strakonice "B" 12:17 (4:7)

Semifinále

 Pardubice - Strakonice "B" 15:12 (10:6)
 Nové Veselí "A" - Strakonice "A" 19:10 (12:5)

Zápas o 5.místo

Liberec - Chodov 8:4 (3:2)

Zápas o 7.místo

Ostrava - Kuřim 18:9 (9:5)

Zápas o 9.místo

Újezd u Brna - Nové Veselí "B" 14:5 (10:3)

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí "A" 70:45 8
2. HCB Strakonice 1921 "B" 68:50 4
3. Liberec Handball 46:68 4
4. Sokol Ostrava 54:64 4
5. Sokol Újezd u Brna 48:79 0

Ostrava - Újezd u Brna 18:11 (9:6)
Liberec - Nové Veselí "A" 14:8 (6:2)
Strakonice "B" - Ostrava 24:12 (12:9)
Újezd u Brna - Liberec 11:14 (5:7)
Nové Veselí "A" - Strakonice "B" 16:10 (9:5)
Liberec - Ostrava 12:13 (5:7)
Újezd u Brna - Strakonice "B" 10:24 (8:12)
Ostrava - Nové Veselí "A" 11:17 (7:9)
Strakonice "B" - Liberec 10:12 (5:6)
Nové Veselí "A" - Újezd u Brna 23:16 (10:10)

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. 1.HC Pardubice  88:35 8
2. HBC Strakonice 1921 "A" 69:49 6
3. TJ JM Chodov 54:53 4
4. SK Kuřim  53:69 2
5. KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí "B"  27:85 0

Pardubice - Chodov 17:8 (10:5)
Strakonice "A" - Nové Veselí "B" 21:6 (8:2)
Chodov - Kuřim 21:15 (13:11)
Kuřim - Strakonice "A" 14:20 (9:10)
Nové Veselí "B" - Pardubice 8:29 (4:11)
Strakonice "A" - Chodov 15:8 (6:4)
Kuřim - Pardubice 6:21 (3:9)
Chodov - Nové Veselí "B" 17:6 (8:3)
Pardubice - Strakonice "A" 21:13 (10:7)
Nové Veselí "B" - Kuřim 7:18 (3:7)