I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Rozlosování

Účastníci

Skupina A Skupina B
KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí "A" KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí "B"
Sokol Újezd u Brna SK Kuřim
HBC Strakonice 1921 "B" 1.HC Pardubice
Liberec Handball HBC Strakonice 1921 "A"
Sokol Ostrava TJ JM Chodov

Sobota 21.ledna 2011

Čas Číslo utkání Domácí Hosté
Zápasy v základních skupinách
09:00 KC12A001 Nové Veselí "A" Újezd u Brna
09:40 KC12B001 Nové Veselí "B" Kuřim
10:20 KC12A002 Strakonice B Liberec
11:00 KC12B002 Pardubice Strakonice A
11:40 KC12A003 Ostrava Nové Veselí "A"
12:20 KC12B003 Chodov Nové Veselí "B"
13:00 KC12A004 Újezd u Brna Strakonice B
13:40 KC12B004 Kuřim Pardubice
14:20 KC12A005 Liberec Ostrava
15:00 KC12B005 Strakonice A Chodov
15:40 KC12A006 Nové Veselí "A" Strakonice B
16:20 KC12B006 Nové Veselí "B" Pardubice
17:00 KC12B007 Kuřim Strakonice A
17:40 KC12A007 Újezd u Brna Liberec
18:20 KC12A008 Strakonice B Ostrava
19:00 KC12B010 Chodov Kuřim

Neděle 22.ledna 2011

Čas Číslo utkání Domácí Hosté
Zápasy v základních skupinách
08:00 KC12A009 Liberec Nové Veselí "A"
08:40 KC12B009 Strakonice A Nové Veselí "B"
09:20 KC12A010 Ostrava Újezd u Brna
10:00 KC12B008 Pardubice Chodov
Zápasy o umístění
10:40 KC12S01 Nové Veselí "A" Strakonice "A"
11:20 KC12S02 Pardubice Strakonice "B"
12:00 KC12U09 Újezd u Brna Nové Veselí "B"
12:40 KC12U07 Ostrava Kuřim
13:20 KC12U05 Liberec Chodov
14:00 KC12U03 poražený KC12S01 poražený KC12S02
14:40 KC12U01 vítěz KC12S01 vítěz KC12S02
15:30 Slavnostní vyhlášení