I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)

Hladký postup v Českém poháru

V prvním kole Českého poháru se utkali muži TJ Sokol Nové Veselí se Sokolem Dolní Cerekev. Utkání bylo hráno na palubovce soupeře a výsledek i průběh vyzněl jednoznačně pro náš tým.

Do krásné sportovní haly si našla cestu necelá stovka příznivců, která podporovala nadšeně hrající domácí. Ti dokázali držet krok pouze prvních 10 minut, ve kterých naši hráči vyprodukovali nebývalé množství chyb a špatných přihrávek. Poté již dominoval náš tým, který zpřesnil hru a v dalším průběhu utkání bojoval více s únavou z náročného programu herního soustředění v Plzni, než se soupeřem. "Musím hráčům poděkovat za předvedený výkon. Herní soustředění bylo velmi náročné, i přesto měla naše hra potřebnou rychlost, se kterou se soupeř nedokázal vyrovnat. Jsem rád, že každý hráč v utkání skóroval a po dvou letech postupujeme přes prvního soupeře v Českém poháru do dalšího kola. V něm narazíme na tým z Velkého Meziříčí a zápas, který hrajeme na horké půdě soupeře bude zároveň generálkou na nový ročník mistrovské soutěže. Druhé kolo tak nabídne divácky mimořádně zajímavý duel a já věřím, že derby zvládneme a postoupíme do dalšího kola, které by se hrálo již v naší sportovní hale." uzavírá trenér Pavel Hladík.

Komentáře k článku