I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Sokolské přebory minižactva 5.6.2011

Dne 5.6.2011 se v novoveselské hale konali sokolské přebory v kategorii minižáci. Turnaje se zůčastnilo sedm družstev.

Zůčastněná družstva

Sokol Nové Veselí

Sokol Žďár nad Sázavou

Sokol Ostrov nad Oslavou

Sokol Nížkov

Sokol Ostrava

Sokol Kostelec na Hané

Sokol Velké Meziříčí

 

Sokol Nové Veselí 

Bartůněk Filip 24, Krejz Rostislav 33, Chromý Miroslav 51, Klusáček Dominik 12, Štohanzl Martin 10, Musil Miloš 25  

Sokol Nové Veselí  : Sokol Nížkov 31:2
Sokol Nové Veselí  : Sokol Ostrava 21:14
Sokol Nové Veselí  : Sokol Ostrov nad Oslavou 32:11
Sokol Nové Veselí  : Sokol Žďár nad Sázavou 23:11
Sokol Nové Veselí  : Sokol Kostelec na Hané 20:14
Sokol Nové Veselí  : Sokol Velké Meziříčí 28:9

 
 Sokol Ostrov nad Oslavou

 Mach Jan 10, Landsman Matouš 3, Zalaba Martin 36, Řepa Ondřej 18, Kadlec Tomáš 

Sokol Ostrov nad Oslavou : Sokol Žďár nad Sázavou 9:20
Sokol Ostrov nad Oslavou : Sokol Nížkov 19:12
Sokol Ostrov nad Oslavou : Sokol Nové Veselí 11:32
Sokol Ostrov nad Oslavou : Sokol Kostelec na Hané 6:24
Sokol Ostrov nad Oslavou : Sokol Velké Meziříčí 13:9
Sokol Ostrov nad Oslavou : Sokol Ostrava   9:22


 Sokol Nížkov

 Prudek Radim 7, Musil Marek, Mašek Zdeněk 3, Dvořák Jaroslav 4, Jurman Jiří, Rubáč Denis 21 

Sokol Nížkov : Sokol Nové Veselí   2:31
Sokol Nížkov : Sokol Žďár nad Sázavou   12:19
Sokol Nížkov : Sokol Ostrava   5:21
Sokol Nížkov : Sokol Nížkov   4:23
Sokol Nížkov : Sokol Velké Meziříčí 11:18
Sokol Nížkov : Sokol Kostelec na Hané   7:24

 

 Sokol Žďar nad Sázavou

 Studená Veronika 20, Chalupa Filip 27, Krejz Lukáš 29, Kalas Tomáš 20, Vencálek Radek, Krob Jakub 2

Sokol Žďár nad Sázavou : Sokol Ostrov nad Oslavou 20:9
Sokol Žďár nad Sázavou : Sokol Velké Meziříčí   17:10
Sokol Žďár nad Sázavou : Sokol Nížkov   21:5
Sokol Žďár nad Sázavou : Sokol Nové Veselí      11:23
Sokol Žďár nad Sázavou : Sokol Ostrava   16:23
Sokol Žďár nad Sázavou : Sokol Kostelec na Hané   16:18

 
Ostatní zápasy 

Sokol Ostrava : Sokol Kostelec na Hané 11:12
Sokol Ostrava : Sokol Velké Meziříčí   23:6
Sokol Velké Meziříčí  : Sokol Kostelec na Hané   4:20

    

Konečné pořadí turnaje

1. Sokol Nové Veselí 

2. Sokol Kostelec na Hané

3. Sokol Ostrava

4. Žďár nad Sázavou

5. Sokol Ostrov nad Oslavou

6. Sokol Velké Meziříčí

7. Sokol Nížkov


 

 

 

 

 

Komentáře k článku