I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

muži: Jičín B - Nové Veselí 36:33

Házenkáři Nového Veselí zajížděli v rámci 22. kola k veledůležitému utkání do Jičína. Pokud si chtěli zachovat prvoligovou příslušnost, museli zvítězit.

Začátek utkání byl ze strany Novoveselským, jako v mnoha utkáních, velmi dobrý. Rychlými přechody do útoků a kombinacemi se ujali vedení 6:4. S přibývajícím časem se však začali dopouštět technických chyb a neproměňovali vyložené šance. Soupeř naopak začal hrát důrazněji a své šance úspěšně zakončoval především z pozice křídel. Díky tomu domácí skóre otočili ve svůj prospěch a poločas vyhráli 20:18.
Ve druhém poločase Jičínští ve své důrazné hře pokračovali a zvýšili své vedení až na rozdíl pěti branek. Novoveslští se však nevzdávali a vždy se dotáhli na rozdíl dvou branek. K vyrovnání však díky neproměněným šancím nedošlo a tak utkání skončilo výsledkem 36:33. Házenkáři Nového Veselí tak skončili na 10. sestupovém místě.
„Hrála se velmi rychlá házené, což dokládá počet vstřelených branek. Nehráli jsme v plné sestavě a ve druhém poločase nám chyběli potřebné síly ke srovnání výsledku. Každopádně hráči věděli, oč se hraje a bojovali do posledních sekund. Bohužel se dva body získat nepodařilo a díky tomu končíme na sestupovém místě. Přestože nás ještě čeká úterní odložené utkání v Karviné, na našem umístění to již nic nezmění,“ dodává trenér Ladislav Materna.

Komentáře k článku